تاریخ درج خبر : 1392/03/05
کد خبر : ۲۴۰۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

بازار کهگیلویه باید رقابتی شود

سایت استان: فرماندار کهگیلویه گفت: بازار شهرستان کهگیلویه باید به سمت رقابتی پیش برود تا عملکرد مؤثری داشته باشد.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه با بیان اینکه بازار شهرستان را باید به سمت رقابتی پیش ببریم، گفت: اگر بازار رقابتی شود عملکرد مؤثرتری به دنبال خواهد داشت.

جعفری، برگزاری نمایشگاه‌ها در سطح شهرستان را مشروط به موافقت فرمانداری دانست و خاطرنشان کرد: هرگونه نمایشگاهی باید به تشخیص فرمانداری و متناسب با نیازهای شهر راه‌اندازی شود.

201

وی تشویق صنوف فعالی که خدمات مطلوب ارائه می‌دهند را خواستار شد و گفت: مهار گرانی‌های بازار، آنجایی که از عهده شهرستان برآید باید در دستور کار متولیان امر قرار گیرد.

جعفری لزوم ساماندهی انجمن بازاریان کهگیلویه را متذکر شد و اظهار داشت: در ایام شهادت ائمه اطهار و مناسبت‌های ملی ـ مذهبی بازاریان باید در برنامه‌های این مناسبت‌ها حضور داشته باشند.

در ادامه سید باقر افشین با بیان اینکه کمبود کالا در شبکه کالای شهرستان به چشم نمی‌خورد، گفت: کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان تأمین خواهد شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه اجرای طرح بازرسی از کالاهای سرمایشی را یکی از برنامه‌های این حوزه برشمرد و گفت: در بازرسی واحدهای تولیدی لوازم یدکی، 56 واحد متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

افشین، راه‌اندازی واحد تولیدی آجر را یکی از مهمترین طرح‌های در دست اقدام عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد که کارخانه تولید آجر در شهرستان تا اوایل اردیبهشت‌ماه راه‌اندازی شود.

وی پرونده‌سازی برای 87 واحد متخلف در دو ماهه نخست سال‌جاری را متذکر شد و ادامه داد: تعداد 18 پرونده متخلف در حوزه صنفی نانوایی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد