تاریخ درج خبر : 1392/03/05
کد خبر : ۲۴۰۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

افزایش ۵۰میلیاردی اعتبارات شهرستان های بویر احمد و دنا

 

سایت استانعضو کمسیون صنعت ومعدن در مجلس شواری اسلامی از افزایش ۵۰ میلیاردی اعتبارات شهرستانهای بویر احمد ودنا در محلس برای اولین بار خبر داد وگفت: این اعتبار علاوه بر اعتبار پیش بینی شده دولت در بودجه بوده که ما توانستیم برای راه اندازی پروژهای بزرگ در استان این مبلغ را در بودجه تعریف کنیم.

SONY DSC

نماینده بویر احمد ودنا در مجلس با اشاره به اینکه پیگری مشکلات مردم و دفاع از حقوق انها وظیفه نمایندگان است ابرازداشت: برخی از طرح های ملی در شهرستان بویر احمد وجود داشت که راه اندازی انها به برون رفت استان از کمتر توسعه یافتگی کمک میکرد و این پروژها نیازمند اعتبارات کافی بود که با پیگری های که در مجلس داشتیم بودجه لازم برای شروع به کار انها را در سال جدید تخصیص دادیم.

زارعی  ۵۰میلیارد اعتبار را نیاز پرو ژهای زیر عنوان کرد:۲۰ میلیارد تومان به سد تنگ سرخ، ۱۵میلیارد تومان به راه آهن یاسوج، ۴میلیارد تومان به آب و فاضلاب شهری سی سخت،۲ میلیارد به احداث بیمارستان یاسوج و مابقی برای سایر پروژهای شهرستان بویر احمد ودنا پیش بینی شده است.

غلام محمد زارعی در پایان ابراز امید واری کرد: با همکاری سایر نمایندگان استان در مجلس بتوانیم زمینه رشد و توسعه در استان را فراهم سازیم.

منبع:کبنانیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد