تاریخ درج خبر : 1392/12/28
کد خبر : ۲۴۱۰۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

” اردشیر راد ” رئیس هیئت والیبال استان شد

سایت استان: ” اردشیر راد ” رئیس هیئت والیبال استان  شد.

به گزارش سایت استان،  با حضور حلیم شرعی، نایب رئیس فدراسیون والیبال، جهانبخش ایزدپور مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد و اعضای مجمع هیئت والیبال این استان انتخابات رئیس هیئت والیبال استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در این انتخابات که قبل از برگزاری آن حواشی زیادی وجود داشت سه نفر شرکت کننده برای ریاست این هیئت ثبت‌نام کرده بودند که در پایان نورالله رمضانی از دور انتخابات کنار کشید.

8414

در این جلسه ایزدپور مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد صحبتهایی را برای موفقیت در این رشته به کاندیداهای هیئت گوشزد کرد و هر کدام از کاندیداها برنامه‌های خود را اعلام کردند.

نورالله رمضانی یکی از کاندیداها با بیان این‌که در والیبال استان کهگیلویه و بویراحمد همواره حواشی وجود داشته است از همه اعضای مجمع خواست تا برای رسیدن به گذشته پر افتخار والیبال این استان تلاش شود.

جابر جمال‌سیرت یکی دیگر از کاندیداها با بیان عملکرد خود در دوره‌ای که رئیس هیئت والیبال استان بود، گفت: در آن دوره کارهای خوبی انجام دادیم که از جمله آنها می‌توان به راه‌اندازی والیبال ساحلی، اعزام تیم‌ها به مسابقات کشوری و تجلیل و تقدیر از پیشکسوتان اشاره کرد. همکاری و تعامل تنگاتنگ با آموزش و پرورش یکی از برنامه‌هایی است که در صورت انتخاب به صورت جدی به آن پرداخته می‌شود.

اردشیر راد یکی دیگر از کاندیداها در ادامه به بیان برنامه‌های خود پرداخت و سپس رأی‌گیری با ورقه به عمل آمد که در نهایت اردشیر راد با 10 رأی در برابر 6 رأی جابر جمال‌سیرت به عنوان رئیس هیئت والیبال استان کهگیلویه و بویراحمد برای مدت چهار سال انتخاب شد.

از حواشی این نشست می‌توان به تأخیر بیش از یک و نیم ساعته برگزاری اشاره کرد که مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به شدت از آن گلایه‌مند بود و آن را عمدی عنوان کرد.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد