تاریخ درج خبر : 1392/03/05
کد خبر : ۲۴۱۰۶
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس ارشاد گچساران مدیر نمونه شد

 

سایت استان: طی مراسمی در تالار وحدت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حضور پیشکسوتان تئاتر از رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران تجلیل شد.

2013

به گزارش سایت استان، روز گذشته مراسم تجلیل از مدیران نمونه ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور در تالار وحدت تهران برگزار شد.

در این مراسم که با حضور معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان نام آشنای تئاتر کشور برگزار شد، سید زمان علی پور به عنوان مدیر برتر فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه وبویراحمد انتخاب و از وی تجلیل شد.

بنابراین گزارش، راه یابی دو نمایش تئاتر از گچساران به سی و یکمین جشنواره فجر، اقدام به راه اندازی سالن پلاتوی نمایش و نگارخانه و همچنین تلاش در راستای رفع مشکلات هنرمندان شهرستان از جمله عوامل انتخاب رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران به عنوان مدیر نمونه استانی در کشور بود.

سایت استان این موفقیت را تبریک گفته و برای این بزرگوار آرزوی موفقیت دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • پیام نور گفت:

    علیپور انسانی شاسته وتوانمند وبا اصالت وسخت کوش که با این پستها اوجایگاهش راگم نکرد وبا همه انسانها هم درارتباط است وان چیزی که اورا به این جایگاه رساند همین برخورد ومنش او بود . ومستحق جایگاههای بالاتری هم هست اما بهترین جایگاه داشتن محبوبیت درمیان مردم وپایگاه مردمی است که ایشون الحمدولله ازاین نعمت برخوردار است . ومدیریت ایشون در اداره ارشاد در طول این چند سال تحولی جدید از نوع برخور متواضعانه دربرابر ارباب رجوعان ایجاد کرده ودرطول دوره مدیریتش خدمات بسیار خوبی به شهرستان گچساران واستان ک.ب ارائه داد.

پربازديد