تاریخ درج خبر : 1393/01/03
کد خبر : ۲۴۲۸۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تبریک نوروزی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری

سایت استان: نماینده ولی فقیه و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان با صدور پیامی سال نو را تبریک گفت.

به گزارش سایت استان،در متن پیام آیت الله ملک حسینی آمده است: بهار طبیعت برای ما پیام دارد یعنی اگر جهان از تغییر و تحول برخوردار می شود، انسانی هم که در این جهان است هم باید از این تغییر و تحول برخوردار باشد. باید هم او و هم جامعه او جامعه ای رو به جلو و جامعه ای فزاینده و بهاری باشد.

365

متن کامل این پیام در پی می آید:

بسم الله الرحمن الرحیم

حلول سال 93 هجری شمسی را به همه هم استانی هایم تبریک عرض می کنم و از خداوند بزرگ می طلبم امسال در سایه بی بی فاطمه زهرا(س) سالی پر از علم، شعور، نشاط و معرفت برای آنها باشد. سالی باشد که این تحول که از خدای بزرگ آن را طلب کردیم در زیر سایه فاطمه زهرا تحقق پیدا کند.

هیچ تغییری و هیچ تحولی جز با اراده خدا شکل نمی گیرد اما انسان هم پای با بهار طبیعت باید شاهد بهار انسانی خودش و بهار ایمانی خودش باشد. فاطمه زهرا می تواند برای من و شما و برای همه بشریت الگویی باشد که انسان بتواند در سایه اعمال و رفتاری که او کرد و اموزشی که او داد، آن تغییر و تحولی که خدا آن را از من و شما می طلبد، محقق کند.

بهار طبیعت برای ما پیام دارد یعنی اگر جهان از تغییر و تحول برخوردار می شود، انسانی هم که در این جهان است هم باید از این تغییر و تحول برخوردار باشد. باید هم او و هم جامعه او جامعه ای رو به جلو و جامعه ای فزاینده و بهاری باشد.

انشاء الله سال پیش رو برای استان ما سال رشد، سال توسعه و سال تحقق آرزوهای امام عصر(عج) برای شیعه و سال تحقق آرزوهای رهبر معظم انقلاب برای کشور ایران باشد. سالی که بشود در پایان آن، مسرورانه پیروزی را جشن گرفت و مقاومت در برابر استکبار را شکرگذاری کرد. سالی که در آن بتوانیم به اهداف بلند انقلاب دست پیدا کنیم.

این سال آغاز و بهار آن بین ایام فاطمیه اول و دوم قرار دارد. انشاء الله هم استانیهای عزیز حرمت این ایام را حفظ کنند و در عین اینکه دید و بازدیدها را انجام می دهند و کینه ها را از دل پاک می کنند، حریمهای دینی و اخلاقی را نیز رعایت می کنند. بدون شک بهار بهترین زمینه برای انس و الفت در زیر سایه مهر و مهربانی که اهل بیت به من و شما آموزش داده اند، است. از خداوند بزرگ سال خوشی را برای همه شما طلب می کنم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد