تاریخ درج خبر : 1393/01/03
کد خبر : ۲۴۲۸۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تبریک نوروزی استاندار کهگیلویه و بویراحمد

سایت استان: استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: باید بااستفاده از ظرفیت های اقتصادی موجود برای مسیر پرافتخار اقتدارملی ،الزامات مقاوم سازی و نقشه راه مورد عنایت مقام معظم رهبری اهداف شعار اقتصاد ،فرهنگ ، عزم ملی و مدیریت جهادی را به پیش ببریم.

81091817-5575791

سیدموسی خادمی جمعه شب در پیام نوروزی خود به مردم کهگیلویه وبویراحمد آورده است: بالفعل سازی همه توان مدیریتی استان با مشارکت مردم خوب استان ،علما، صاحبنظران ،استادان، دانشجویان و دوستداران نظام و ولایت برای تحقق فرامین مقام معظم رهبری و شکوفایی اقتصاد ملی تلاش بیش از پیش کرد.

وی با اشاره به لزوم وفاق و همدلی همگانی برای حمایت از ولایت ، عزت و سربلندی ملت ایران با مدیریت عقلانی ،علمی و جهادی شکوفایی اقتصادی ملی را محقق کرد.

خادمی معتقد است، باید با بهره گیری از ظرفیت های اقتصادی موجود برای طی مسیر پرافتخار اقتدار ملی ،الزامات مقاوم سازی و نقشه راه مورد عنایت مقام معظم رهبری و شعارملی استقلال ؛ آزادی، جمهوری اسلامی و توجه شعارامسال اقتصاد ،فرهنگ، عزم ملی و مدیریت جهادی را پیش ببریم.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با تبریک عید نوروز به ملت ایران بویژه مردم کهگیلویه وبویراحمد افزود: در طلیعه بهاران که بهار تدبیر و امید نوید توسعه ایران اسلامی را می دهد،به میمنت این تحول فرخنده فرصت را غنیمت شمرده و رسیدن به بهار توسعه را بیش از پیش با مدیریت جهادی دنبال کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد