تاریخ درج خبر : 1393/01/04
کد خبر : ۲۴۳۴۴۷
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید 185هزار نفر از جاذبه های تاریخی استان

سایت استان: مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان از بازدید 185هزار نفر از جاذبه های تاریخی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد.

محمود باقری با اشاره وضعیت اسکان مسافرین نوروزی در شهرستان های استان ابراز داشت:تاکنون 150هزار نفر از مسافرین نوروزی در شهر ستان های استان اسکان داشته است.

Untitled

وی بیشترین اسکان را مربوط به شهرستان گچساران وکم ترین اسکان را مربوط به شهرستان دنا شهر سی سخت عنوان کرد و اظهار داشت:با توجه به اقلیم آب هوایی استان ،شهر های گرمسیری در این موقع از سال بیشتر پذیرای مهمانان نوروزی هستند .

مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان همچنین بیشترین بازدید جاذبه ای تاریخی را مروبط به حرم مطهر امازاده بی بی حکمیه گچساران و کم ترین بازدید را مربوط به امامزاده سید محمد باشت عنوان کرد.

باقری خدمت به مهمانان نوروزی را افتخاری بزرگ برشمرد و از مجموعه دست اندر کان اسکان مسافرین نوروزی خواست تا در برخورد با مهمانان اخلاق نیک را در دستور کار خودشان قرار دهند.

وی همچنین در محل اسکان مسافرین نوروزی شهر یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد حاضر شد و از نزدیک پی‌گیر نحوه خدمات‌رسانی و امکانات رفاهی گردید‌.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد