تاریخ درج خبر : 1393/01/06
کد خبر : ۲۴۴۲۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

جسد جوان دهدشتی از آب بیرون کشیده شد/تصاویر

سایت استان: کیوان سروش مقدم

جسد جوان دهدشتی پس از یک روز با تلاش تیم جستجو در سیلاب و غواصی هلال احمر استان وپیگیری مسئولان وخانواده ، روز سه شنبه از آب بیرون کشیده شد.

20140325_091426

با پیگیری مسئولان وتیم جستجو در سیلاب وغواصی هلال احمر وهمکاری هیئت نجات غریق وغواصی استان وشهرستان کهگیلویه جسد مرحوم مهدی صمیمی پور جوان 28ساله دهدشتی که در روز دوشنبه چهارم فروردین در سد مارون 2 غرق شده بود در روز سه شنبه از آب بیرون کشیده شد وتحویل خانواده مرحوم شد.

مرحوم صمیمی پورهمراه همسر وتک فرزندش درحالی که در عمق کم در حاشیه سد مارون در حال شنا بودند دچار حادثه شده وهرسه نفر غرق می شوند که فرزند وهمسرش توسط افراد محلی نجات پیدا می کنند ولی خودش غرق می شود وتلاش همراهان وافراد محلی نتیجه ای نمی دهد وبعد از گذشت یک روز توسط غواصان از آب بیرون کشیده می شود.

هر چند تیم غواصی هلال احمر استان به سرپرستی حسین افتخاری با گروهی از جوانان علاقمند ،ماهر وپرتلاش به صورت رایگان وافتخاری امداد رسانی می کنند وکارنامه موفقی هم در این زمینه چه در استان وچه خارج از استان دارند و باید به صورت ویژه از آنها تقدیر کرد ولی تا کی باید شهرستان کهگیلویه که خود داری 4 غواص آموزش دیده توسط خود آقای افتخاری می باشد به خاطر عدم تجهیزات غواصی در این شهرستان از خدمت رسانی محروم باشند .

ازاین رو شایسته است مسئولان محترم شهرستان کهگیلویه باخرید این تجهیزات وبا در اختیار قرار دادن به هیئت نجات غریق وغواصی وهلال احمر شهرستان زمینه را برای غواصان این شهرستان جهت تمرینات مستمر ومانورهای سالانه فراهم آورند تا بتوانند با آمادگی کامل در مواقع ضروری در کمترین زمان ممکن به کمک همشهریان خود بشتابند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد