تاریخ درج خبر : 1393/01/06
کد خبر : ۲۴۴۲۶۲
+ تغییر اندازه نوشته -

باقری از مناطق گردشگری و زیارتی مرکز استان بازدید کرد

سایت استان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کهگیلویه وبویراحمد صبح امروز از اماکن گردشگری وزیارتی یاسوج مرکز استان بازدید کرد.

IMG_0872

محمود باقری از مناطق گردشگری تنگ مهریان ،تنگ گنجه ای و امامزاده شاه قاسم (ع) بازدید و مشکلات اسکان مسافرین در این مناطق را مورد بررسی قرار داد.

باقری در این بازدید با اشاره به اینکه بحث سفر از نوروز به عنوان مقطعی خارج می‌شود و به یک موضوع دائمی تبدیل می شود اظهار داشت: همه باید تلاش کنیم تا در راستای گسترش توریسم داخلی و خارجی گام برداریم.

وی تصریح کرد: اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان اقدامات مناسبی در راستای امنیت‌بخشی و اسکان گردشگران نوروزی انجام داده است.

باقری ادامه داد: برپایی چادرهای پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی با همکاری جمعیت هلال‌احمر استان، برپایی نمایشگاه‌های صنایع‌دستی در تمام نقاط استان و اطلاع‌رسانی در مورد جاذبه‌های گردشگری استان به مسافران، مهم‌ترین اقدامات این اداره‌کل خواهد بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بر لزوم هماهنگی بین همه دستگاه‌ها برای جلوگیری از آشفتگی و بی‌نظمی در ارائه خدمات به مسافران نوروزی تاکید کرد و افزود: باید در محدوده شهرها از فرصت‌های تاریخی و جذابیت‌های طبیعی بهترین استفاده را داشته باشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سلامت گفت:

    دکتر امین بابویی وزیر بهداشت میشود تا مثل دانشگاه علوم پزشکی یاسوج سر وزارت را بکنه زیر آب گرم

  • موثق گفت:

    حکم سایت عصردنا و علیبازی و حسام رحمانی صادرشد در پی شکایت امور حقوقی شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گچساران از سایت عصردنا لحظاتی پیش حکم این سایت صادر شد بنا به اخبار موثق از نفت گچساران در این حکم آمده است این سایت به مدت دوسال تعطیل و خبرنگار آن حسام رحمانی و عادل علیبازی هر کدام به یکسال حبس محکوم شده اند خواهشمندیمآقای آرام این خبر را منتشرکند

پربازديد