تاریخ درج خبر : 1393/01/06
کد خبر : ۲۴۴۳۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

بازرسی بیش از یکصد و سی هزار واحدهای صنفی استان در سال 92

سایت استان: معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی سال 1392 افزون بر یکصد و سی هزار بازرسی از واحدهای صنفی در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفت.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد سالار حسین پور یکی از مهمترین تدابیر وزارت صنعت، معدن و تجارت در سراسر کشور و به تبع آن استان را برخورد با گران‌فروشی، کم‌فروشی و دیگر تخلفات واحدهای صنفی دانست.

حسین پور تصریح کرد: این موضوع به طور مستقیم با معیشت و رضایت‌مندی شهروندان ارتباط داشته و به همین دلیل در استان کهگیلویه و بویراحمد نظارت‌های ویژه و جدی بر عملکرد واحدهای صنفی اعمال می ‌شود.

وی با اشاره به لزوم تشدید برخورد ها با افراد متخلف در بازار کهگیلویه و بویراحمد و همچنین لزوم مشارکت و همکاری دستگاه های دولتی با طرح های بازرسی و نظارت بر وضعیت بازار استان گفت: از مجموع 130 هزار مورد بازرسی صورت گرفته در سال 92 تعداد 8 هزار و 200 مورد تخلف کشف شد که پس از تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی استان برای پیگیری و رسیدگی ارجاع داده شده اند.

حسین پور با اشاره به جرائم در نظر گرفته شده برای افراد متخلف در بازار استان طی سال گذشته افزود: در راستای اجرای طرح تشدید نظارت و کنترل بر بازار کهگیلویه و بویراحمد در طول سال گذشته 4 هزار و 800 مورد پرونده به ارزش ریالی 244 میلیارد و 266 میلیون ریال تشکیل شده است.

معاونت بازرسی صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه طرح نظارت و بازرسی از بازار در استان با جدیت بیشتر و برنامه های جدیدتر و کاربردی تر در سال 93 ادامه دارد، یادآور شد: با توجه به گسترده بودن کار و نیروهای محدود سازمان صنعت، معدن و تجارت انتظار می رود که مشارکت و همراهی مردم به عنوان بازوانی توانمند در این بخش همچنان با جدیت هر چه تمامتر ادامه داشته باشد.

حسین پور در پایان سامانه 124 در مرکز استان و شهرستان ها را بعنوان سامانه ارتباطی هم استانی های با سازمان صنعت و معدن و ادارات شهرستانی جهت انعکاس هرگونه تخلف صنفی و همچنین ارائه پیشنهادات و انتقادات عنوان نمود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد