تاریخ درج خبر : 1392/03/07
کد خبر : ۲۴۴۸۷
+ تغییر اندازه نوشته -

مدیرکل ورزش و جوانان استان به طور ناگهانی استعفا داد

سایت استان : مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به طور ناگهانی استعفا داد.
استعفا
بنا بر خبرهای موثق؛ در جلسه ای با حضور برخی از مدیران بعد از رد و بدل بحث و گفت و گوی بین استاندار کهگیلویه و بویراحمد و مدیرکل ورزش و جوانان که دلیل آن تخصیص ندادن اعتبار در زمینه ورزش بوده است، مدیرکل ورزش و جوانان از سمت خود استعفا داد.

همچنین خبرهای رسیده حاکی از این است که؛ حجه السلام و المسلمین خاضع در نامه ای خطاب به وزیر ورزش و جوانان دلیل استعفای خود را محدودیت اعتبارات و تخصیص ندادن اعتبار از سوی استانداری کهگیلویه و بویراحمد به ورزش و جوانان اعلام کرده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • جواب حسرت گفت:

    مشکل استاندار است نه خاضع فردا یک خاضع دیگر و یک استعفا دیگر

  • حسرت گفت:

    سرانجام آقای خاضع پذیرفت که سکان ورزش استان را باِد رها کند. اگر چه در طی همین مدت وزرش به سرشیبی سقوط افتاد و زیان جبران ناپذیری به عرصه ورزش وارد شد . اما باز هم می توان امیدوار بود که با انتصاب فردی توانمند و قدر این کشتی طوفان زده را باز بتوان به ساحل مقصود رساند.گفتنی است که این حاج آقا محترم باید بدانند که در عرصه مدیریت یکی از هنرهای مدیر دفع مشکلات است ،مدیری که نتواند با اتخاذ تدابیر کسب اعتبار کند و مشکلات نقدینگی حوزه کاری خود را مرتفع نماید بواقع این کاره نیست و می باید هر چه سریع تر کرسی مدیریت را وانهاده و اجازه دهد تا فردی که توان این کار دارد وارد میدان شود.

پربازديد