تاریخ درج خبر : 1392/03/08
کد خبر : ۲۴۶۴۲
+ تغییر اندازه نوشته -

برای کشف استعداد نهفته جوانان به صحنه آمده ام

سایت استان: مهندس علیرضا ایموری قهرمان ورزش های رزمی جهان و عضو نظام مهندسی شهر یاسوج، در گفتگو با سایت استان گفت: با توجه به زندگی شهرنشینی و مسیر تکامل به سمت دگرگونی های مطلوب اجتماعی، عمرانی، اقتصادی، آموزشی و فرهنگی، شهر نیازمند شورای قوی و توانا برای نظارت عالیه و انتخاب شهرداری فعال و جذب بودجه مورد نیاز می باشد.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

وی افزود: شورای شهر در قالب وظایف و سازکار قانونی در اختیار وظیفه دارد زمینه ایجاد امکانات خدماتی و رفاهی لازم را برای زندگی هرچه بهتر شهروندان فراهم کند.

ایموری اظهارداشت: نه تنها بنده به عنوان یک کاندید بلکه همه می دانیم که شهر ما نیاز مبرم به یکسری امکانات تفریحی از قیبل سینما، باغ وحش، باغ پرندگان و امکانات رفاهی از قبیل پل های روگذر و زیرگذر در مناطق پر ترافیک و حادثه ساز به جای سرعت گیرهای مرتفع و غیر استاندارد، پله های برقی به جای پل های هوایی بدون استفاده، ترمیم خیابان ها، معابر و پیاده روها که جلوه شهر را از بین برده اند و همینطور ایجاد بلوارها با فضای زیاد در جاده های ورودی شهر و … دارد.

وی درخصوص وظیفه شهروندان نسبت به انتخاب اعضای شورا بیان داشت: شهروندان وظیفه دارند با تحقیق و بررسی دقیق در مورد کاندیداها و در نظر گرفتن توانائی، تخصص و عملکرد آنها به جای تعصبات قومی و قبیله ای کاندید اصلح را انتخاب کنند چرا که این مردم هستند که با آراء خود و انتخاب فرد شایسته، شهر را می سازند.

این عضو نظام مهندسی خاطر نشان کرد: هرچه کاندیدا از برجستگی و توانایی علمی و تخصصی بیشتر بهرمند باشند، شهر زیباتر و بازار پر رونق تر خواهد بود. این کارشناس حوزه مهندسی افزود: بنده به عنوان یک کاندید که در زمینه ورزش توانسته ام پله های ترقی را تا سکوهای قهرمانی و افتخار آفرینی برای استان طی نموده، در نظر دارم به یاری خداوند متعال از موقعیتی که کسب خواهم کرد، با همکاری سایر اعضا برای توسعه شهر و حمایت از استعدادهای نهفته جوانان که خود نیمی از جمعیت شهر را تشکیل میدهند و تا امروز خیلی از این استعداها به دلیل نداشتن حامی، پرپر شده اند، اقداماتی انجام داده و آنان را زیر چتر حمایت قرار دهیم.

کاندید دوره چهارم شورای شهر یاسوج با اشاره به ضرورت پیش قراولی نسل جوان در صحنه، از این نسل خواست تا بصورت پرشور و فعال وارد عرصه انتخابات شده و به کاندیدای اصلح و مورد نظر خود رأی دهند.

این کاندید جوان گفت: امروز که مردم شهر یاسوج مصمم‌ تر و قوی‌تر از هر زمان در حال حرکت به سمت اهداف بلند و قله‌های پیشرفت هستند. مطمئنا در صف مقدم این حرکت باید جوانان متعهد و تحصیل کرده باشند.

ایموری در پایان با ذکر این جمله که هیچ جوانی از نسل آریوبرزن نباید استعدادش نهفته بماند، در صحنه آمده و باقی می ماند و امیدواراست که جوانان و خانوادهای محترم شان در این مسیر از وی و آرمان هاییش حمایت کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • یک دوست گفت:

    جناب آقای آرام
    آیا میدونید طبق مصوبات شواری پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی استان هر گونه تبلیغ و شبه تبلیغ له یا علیه کاندیدایی که هنوز احراز صلاحیت نشده اند و مهلت قانونی تبلیغات شروع نشده جرم محسوب میشه و هم کاندیدا و هم سردبیر و مدیر سابت تحت پیگیرد قانونی قرار میگیرند؟ چطور اداره ارشاد به شما این مورد رو تذکر نداده؟
    لطفا در درج مطالب دقت بیشتری فرمایید.

  • حمید گفت:

    ورودتان به این عرصه مهم مبارک باد

پربازديد