تاریخ درج خبر : 1393/01/08
کد خبر : ۲۴۷۱۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

سرمایه گذاری و تولید معضل بیکاری در استان را از میان خواهد برد

سایت استان: نماینده شریف مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در نشست با کارکنان مجموعه صنعت، معدن و تجارت استان گفت: رفع بیکاری در کهگیلویه و بویراحمد با رشد سرمایه گذاری و تولید ممکن خواهد بود.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، غلام محمد زارعی با بیان اینکه با فعال و شکوفا شدن بخش صنعت و معدن اشتغال پایدار به وجود خواهد آمد افزود: استان با تمام توان از سرمایه گذاری در بخش های مختلف حمایت خواهد نمود.

IMG_0267

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در بخش صنعت و معدن در سال گذشته گفت: تلاش و فعالیت دو چندان را در سالی که از جانب مقام معظم رهبری به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است را شاهد خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه در دو سال اخیر شرایط سختی بر اقتصاد و صنعت کشور و به تبع آن حاکم بوده است خاطر نشان کرد: با سیاست های جدید و رویکردهای تعاملی گشایش های مناسبی در عرصه جهانی برای کشور ایجادشده و از این فرصت بخوبی برای استان استفاده خواهد شد.

غلام محمد زارعی قرار گرفتن کهگیلویه و بویراحمد در کرویدر شمال – جنوب را امتیاز ویژه ای برای استان دانست و افزود: با اتصال به آزاد راه اصفهان – شیراز به استان و نزدیکی به مبادی بزرگ و صادراتی در جنوب کشور بستری بسیار مناسب برای سرمایه گذاری های صنعتی، تولید و اشتغال فراهم خواهد شد.

نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در ادامه به تلاش های صورت گرفته برای رفع مشکلاتی تسهیلاتی کارخانجات استان همانند سیمان مارگون و کارخانه قند یاسوج پرداخت و گفت: با حضور خود در کمیسیون صنایع و معادن جلسات، نشست ها و رایزنی های بسیاری با مسولان استانی و کشوری در حوزه صنعت و معدن و بانک های عامل در جهت حل مشکلات و جذب سرمایه به استان انجام گرفته و ادامه خواهد داشت.

وی پتانسیل ها و ظرفیت های متنوع استان را امتیازی مهم برای استان دانست که می توان با ابزار مناسب همچون جذب سرمایه گذاران توانمند، استفاده از منابع صندوق توسعه ملی و ورود بخش های خصوصی توانمند آنها را به فعلیت رساند.

زارعی در پایان با بیان اینکه سازمان صنعت، معدن و تجارت با وظایف متنوع و گسترده در حوزه تولید و بازار با جامعه هدف آن کل استان می باشد افزود: در سال گذشته تلاش های بسیار مناسب و شبانه روزی در این حوزه صورت گرفته است و مدیریت این سازمان وظایف خود را به شکل مطلوبی به انجام رسانیده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد