تاریخ درج خبر : 1393/01/08
کد خبر : ۲۴۷۱۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -

مشکلات سیاسی و فرهنگی جلوی توسعه را می گیرید

سایت استان: مدیر عامل بانک سپه کشور گفت: مسائل سیاسی، فرهنگی و اجتماعی با توسعه اقتصادی گره خورده است زیرا مشکلات سیاسی و فرهنگی جلوی توسعه عمرانی و اقتصادی جامعه را می گیرند.

سید کامل تقوی نژاد روز جمعه در همایش عمران و توسعه شهرستان بهمئی، افزود: توسعه یک موضوع چند بعدی است و برای تحقق آن نیاز به بازده زمانی بیشتری است.

showi44mage.aspx_

وی گفت: حمایت از کارآفرینی و فراهم کردن زیر ساخت های لازم برای جلب سرمایه گذاران شرط لازم برای توسعه همه جانبه در کشور است.

تقوی نژاد میزان مشارکت مردم در توسعه هر جامعه و منطقه را مهم دانست و تصریح کرد: نیروی انسانی ماهر و پویا محور و هدف توسعه هر جامعه ای است.

مدیر عامل بانک سپه کشور افزود: مقام معظم رهبری در دیدار با کارگزاران نظام تاکید کردند که نمی توان دور کشور یک حصار و دیوار کشید و باید ضمن تکیه بر اقتصاد و ظرفیت های درونی خود به جهان نیز ارتباط داشت.

وی ابراز داشت: تحقق شعار محوری امسال از سوی مقام معظم رهبری علاوه بر حفظ ارزشهای اسلامی و تکیه بر ظرفیت ها و نیروی های داخلی به تعامل مثبت با جهان به ویزه در حوزه های اقتصادی و بازارهای تجاری بین المللی نیز بستگی دارد.

تقوی نژاد یادآور شد: تعامل دولت با بخش خصوصی، شناسایی آسیب ها و چالش های فراروی بخش سرمایه گذاری داخلی و ایجاد مشوق های لازم برای جلب بیشتر سرمایه گذاران از مهمترین راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی و شکوفایی و پویایی اقتصادی در کشور است.

وی برآمادگی کامل بانک سپه در همه استان های کشور برای اعطای تسهیلات مورد نیاز سرمایه گذاران تاکید کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد