تاریخ درج خبر : 1393/01/09
کد خبر : ۲۴۷۱۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -

دیودیده: نظارت بر مراکز صنفی خدمت رسان به بهترین شکل در حال انجام است

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: نظارت بر مراکز صنفی خدمت رسان در ایام نوروز به بهترین شکل ممکن در تمامی نقاط استان در حال انجام است.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه تمامی تمهیدات اندیشیده شده این سازمان برای ایام نوروز و در راستای آسایش مسافرین نوروزی و مردم استان به خوبی در حال انجام است افزود: تمامی صنوف خدمت رسان از قبیل تعمیرگاهها، نانوایی ها با آمادگی کامل در حال خدمت رسانی می باشند.

دیودیده گفت: بازرسی های مستمری در تمامی ساعت شبانه روز در حال انجام است و در کنار آن گزارشات واصل شده از طریق سامانه 124 در کمترین زمان ممکن رسیدگی می شود.
وی خاطر نشان کرد: گشت های مشترک با دستگاههای مرتبط بر فعالیت رستورانهای بین راهی و درون شهری با دقت نظارت می کنند و اجازه هرگونه تخلف را از آنها گرفته است.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بر مراکز تفریحی و سیاحتی و عرضه کننده میوه و تره و بار و عرضه گوشت مرغ نظارت های شدیدی صورت می گیرد افزود: تخلفات انجام شده در این موارد به کمترین میزان خود رسیده است.

دیودیده افزود: در این ایام بخش عمده ای از کارکنان مجموعه صنعت، معدن و تجارت استان در آمادگی کامل بوده اند و تعطیلات نوروزی خود را با خدمت رسانی در راستای وظایف خود در حال سپری کردن هستند.

وی در بخش دیگری با اشاره به فراهم بودن تمامی کالاهای مورد نیاز در بازار استان افزود: هیچ گونه نگرانی از این بابت نیز وجود نخواهد داشت.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از مردم استان و مسافرین نوروزی خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف از قبیل گران‌فروشی، کم‌فروشی و عدم درج قیمت، مراتب را با شماره تلفن 124 ستاد خبری مستقر در واحد بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و شهرستان ها به صورت شبانه روزی جهت اقدام سریع گزارش دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد