تاریخ درج خبر : 1392/03/08
کد خبر : ۲۴۷۸۳
+ تغییر اندازه نوشته -

مربی سابق شهرداری یاسوج به تیم نفت گچساران پیوست

سایت استان: مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از انتخاب سرمربی جدید تیم فوتبال نفت و گاز گچساران خبرداد.

محمد باورساد صبح چهارشنبه در جمع خبرنگاران گفت: “عباس چمنیان” در فصل آینده لیگ یک فوتبال کشور سرمربی گری تیم فوتبال نفت و گاز را برعهده خواهد داشت.

100

باورساد بیان داشت: مبلغ قرارداد “عباس چمنیان “نسبت به سایر مربیانی که با آنها مذاکره شده بود بسیار مناسب بوده و مورد تایید هیئت مدیره باشگاه نفت و گاز گچساران قرار گرفت.

وی تصریح کرد: قرارداد “چمنیان” با تیم فوتبال نفت و گاز گچساران یک ساله است و به همراه این مربی یک بدنساز نیز بر سر تمرینات این تیم حاضر خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با بیان اینکه سایر اعضای کادر فنی از مربیان شهرستان گچساران هستند، اظهارداشت: مربی بدنساز تیم مسئولیت بررسی مسائل ضد دوپینگ را نیز در تیم فوتبال نفت و گاز گچساران برعهده دارد.

باورساد همچنین حضور مقتدرانه در لیگ برتر را نخستین هدف تیم نفت و گاز گچساران در لیگ یک فوتبال کشور عنوان کرد و افزود: “عباس چمنیان” خواستار استفاده از همه پتانسیل های بومی وغیربومی برای موفقیت تیم شده است.

آغاز تمرینات تیم فوتبال نفت و گاز گچساران از 17خردادماه

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران بیان داشت: بدلیل مشکل دوری مسافت سرمربی جدید تیم فوتبال نفت و گاز گچساران ترتیبی داده شده است که ” چمنیان” به همراه خانواده خود در شهرستان گچساران اقامت داشته باشد.

باورساد افزود: با نهایی شدن قرارداد سرمربی تیم فوتبال نفت وگاز گچساران تمرینات این تیم زیرنظر کادر فنی جدید از 17خرداد آغاز خواهد شد.

وی همچنین از پرداخت همه مطالبات فصل قبل باشگاه در کوتاهترین زمان ممکن خبرداد وتاکید کرد: تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گچساران در فصل جاری بیش از هرچیز نیازمند یاری و حمایت طرفداران خود در گچساران و استان است.

باورساد بیان داشت: را ه اندازی کانون هواداران تیم فوتبال نفت و گاز گچساران یکی از اهداف این باشگاه است که در آینده ای نزدیک با فراخوان عمومی به صورت کاملا حرفه ای تشکیل خواهد شد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران تاکید کرد: با راه اندازی کانون هواداران باشگاه نفت و گاز گچساران گام موثری در جهت حمایت از این تیم در طول فصل برداشته خواهد شد.

باورساد یادآور شد: در مسیر موفقیت یک تیم فوتبال عوامل متفاوتی دخیل هستند که مهمترین آنها داشتن یک پشتوانه قوی از لحاظ رسانه ها، اقشار مختلف مردم و همدلی مسئولان تیم است.

به گزارش خبرنگار مهر، “عباس چمنیان” در حال حاضر رئیس هیئت فوتبال استان خراسان و داری مدرک مربیگری A آسیا است.

وی دوران مربیگری خود را در سال 1369 با تیم منتخب نوجوانان خراسان وکسب مقام دوم کشور آغاز کرد و مربیگری تیم های پیام خراسان و شهرداری یاسوج را نیز در کارنامه خود دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    بابا این کاره نیست اگه بود پیام مشهد و شهرداری یاسوج رو بدبخت نمیکرد…

پربازديد