تاریخ درج خبر : 1393/01/11
کد خبر : ۲۴۸۸۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

تقدیر استاندار از عملکرد صنعت، معدن و تجارت استان

سایت استان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با مدیران مجموعه صنعت، معدن و تجارت استان گفت: مجموعه صنعت، معدن و تجارت در 6 ماهه ای که به عنوان استاندار در کهگیلویه و بویراحمد ایفای نقش کردم به لحاظ عملکردی نمره قابل قبولی دریافت نموده است.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، در حاشیه دید و بازدید نوروزی مدیران مجموعه صنعت، معدن و تجارت استان با استاندار، سید موسی خادمی گفت: جامعه هدف وظایف متنوع و اثر گذار این مجموعه تمامی مردم استان را شامل می شود و همین بار سنگینی بر دوش مجموعه صنعت، معدن و تجارت خواهد بود.

12267_469

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در سال گذشته زحمات بسیاری در حوزه تولید و سرمایه گذاری، راه انداختن واحدهای راکد، تنظیم و نظارت بر بازار، توزیع سبد کالای حمایتی دولت و همچنین حوزه صادرات صورت گرفته است افزود: در سال جدید و باتوجه به نامگذاری صورت گرفته از جانب مقام معظم رهبری بار سنگینی بر دوش مجموعه صنعت، معدن و تجارت خواهد بود.

خادمی خاطر نشان کرد: در آغاز سال جدید به لحاظ تأمین کالاهای اساسی، میوه شب عید، آمادگی صنوف خدمت رسان در ایام نوروز و نظارت و بازرسی بر بازار نیز اقدامات لازم به خوبی صورت گرفت و مشکل خاصی در این موضوع احساس نشد.

وی بابیان اینکه بخش عمده ای از اجرایی نمودن سیاست های اقتصاد مقاومتی بر عهده مجموعه صنعت، معدن و تجارت است ابراز امیدواری کرد در سال 93 به لحاظ عمرانی، سرمایه گذاری و تولید استان جهش مطلوبی یابد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اولویت کاری صنعت استان را حمایت، حل مشکلات و استفاده حداکثری از سرمایه گذاری های انجام شده دانست و سرمایه گذاری های جدید نیز باید در اولویت بعدی قرار گیرند.

موسی خادمی در پایان ضمن تقدیر از زحمات انجام شده در سال گذشته، حمایت و آمادگی خود را جهت انجام هرگونه همکاری در جهت بهبود جایگاه صنعتی استان و رفع مشکلات موجود و در نهایت رشد و توسعه واقعی و قابل قبول کهگیلویه و بویراحمد اعلام نمود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد