تاریخ درج خبر : 1393/01/11
کد خبر : ۲۴۸۸۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

دیودیده: صنعت استان در سال 93 جهش مطلوبی خواهد یافت

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست مدیران مجموعه صنعت استان با سید موسی خادمی گفت: با جو همدلی و تلاش ایجاد شده در فضای کشور و کهگیلویه و بویراحمد صنعت استان در سال 93 جهش مطلوبی خواهد یافت.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده افزود: در سالی که گذشت نهایت تلاش و کوشش از جانب مجموعه صنعت و معدن برای انجام وظایف به بهترین شکل ممکن صورت گرفت.

دیودیده با بیان اینکه قطعا آنچه مد نظر است به طور کامل محقق نخواهد شد افزود: علی رغم تمامی مشکلات و کمبودها سعی و تلاش این مجموعه همواره بر انجام کارها به بهترین شکل ممکن بوده است.

وی خاطر نشان کرد: وظایف متنوع و سنگینی که بر دوش مجموعه صنعت، معدن و تجارت استان بوده باعث نشد که این سازمان ذره ای زیر بار انجام امور به بهترین شکل ممکن شانه خالی کند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد، جذب سرمایه گذاری ها صنعتی و تولیدی و به حداقل رساندن مشکلات صنعت، به بهره برداری رسیدن واحدهای صنعتی بزرگ در حال اجرا استان، ارتقا جایگاه صادراتی، فعال نمودن تشکل های خصوصی و داشتن بازاری آرام و با حداقل تخلفات در سال جدید را از اولویت های مهم حوزه خود در سال 93 دانست.

داریوش دیودیده در پایان با بیان اینکه برنامه های زمانبندی شده در راستای بررسی مشکلات واحدهای صنعتی و معدنی در هر شهرستان پیش بینی شده است افزود: با حضور مدیران استانی مرتبط در این جلسات روند حل و بهبود شرایط به صورت مطلوبتری انجام خواهد گرفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد