تاریخ درج خبر : 1393/01/11
کد خبر : ۲۴۹۴۲۷
+ تغییر اندازه نوشته -

معاون فرماندار: همه ی ما امید را به همراه تدبیر داریم

سایت استان: در بازدید ی که صبح امروز از سطح شهر یاسوج بعمل آمد، شاهرخ کناری (معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرماندار) و شجاعی، بخشدار مرکزی بویراحمد حضورداشتند.

10

درحالی که روزهای نوروز برای عموم مردم،تعطیلاتی سیزده روزه است وهرکدام از آنان میتوانند دراین روزها به مسافرت یا دید وبازدید از اقوام وآشناها ی دور ونزدیک خود بپردازند، این کارکنان دولت ودستگاههای خدمت رسان هستند که بصورت شبانه روزی، به خصوص این روزهای نوروزی و بهاری که گاه احتمال بحران های طبیعی ازقبیل سیل وطغیان رودخانه ها وآب گرفتگی معابر واختلال در حمل ونقل جاده ای وهمچنین خدمات عمومی را باتوجه به رهنمود ها ی مقام معظم رهبری ونامگذاری سال جدید(سال 1393 – اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و همت جهادی) وگردش پذیربودن شهرستان، میبایست به مردم خدمت کنند.

آنچه در زیر میخوانید مصاحبه حضوری با معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرماندار بویراحمد است.

با توجه به نامگذاری سال 93 ازسوی رهبرمعظم انقلاب به سال” اقتصاد وفرهنگ باعزم ملی وهمت جهادی” وظیفه ی مسئولین ومردم راچه میدانید؟

ضمن تشکر از جنابعالی وهمکاران رسانه ای وتبریک سال نو، نظر به اینکه معظم له سال 92 را سال “حماسه ی سیاسی وحماسه ی اقتصادی” نامگذاری کرده بودند،حماسه سیاسی محقق شد ولی درحوزه ی اقتصاد رضایت معظم له حاصل نشد؛بنابراین امسال را با این نام ،نامگذاری کردند.

امیدواریم دولت بتواند از ظرفیت های بالقوه موجود در کشور برای رشد وبالندگی اقتصادی استفاده کرده ومردم نمود وافعی آنرا ،در زندگی عادی خود احساس بکنند؛ناگفته نماند، رهبری سیاستهای اقتصاد مقاومتی را در سال 92 اشاره فرمودند وهمه ی ما امید را به همراه تدبیر داریم که نشاط وشادابی به جامعه اسلامی داده شود تا فرمایشات رهبری نمود بهتری داشته باشد.،این امر ممکن نیست مگر با تلاش وهمدلی مردم ومسئولین.

آخرین وضعیت شهر را چگونه دیدی؟

باتوجه به رحمت الهی ونزولات آسمانی که از شب گذشته در شهرستان بویراحمد شروع شد با حضور فرماندار محترم ودیگر دستگاههای خدمت رسان،مسافرهایی که در پارکها ومیادین ،در چادر های شخصی بودند را به سوی مدارس وسالنهایی که از قبل پیش بینی شده بود هدایت کردیم.

در چند روز گذشته بیش از300هزارنفر ازشهرستان بازدید کردند که بیش از 230 هزار نفر هم اقامت داشته و اسکان یافتند؛ به گونه ای که بعضی از مسافر ها می گفتند وضعیت اسکان در یاسوج نسبت به بقیه ی شهرهایی که مسافرت داشتند،مطلوبتر بوده است ومن به همین وسیله از همه ی دستگاهها ونهادها،بویژه آموزش وپرورش شهرستان،شهرداری، میراث فرهنگی ،هلال احمر،راه وترابری،نیروهای محترم انتظامی،پلیس راهور ودیگر دستگاههایی که در این روزها بصورت شبانه روزی تلاش داشته اند،تشکر میکنم.

خبر وعکس: سید علی صفدرفروزنده

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد