تاریخ درج خبر : 1393/01/11
کد خبر : ۲۴۹۴۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

ایلخانی پور: بیش از 430 تن میوه شب عید در استان توزیع شد

سایت استان: معاونت بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از زمان آغاز توزیع میوه شب عید افزون بر 430 تن میوه در سطح استان توزیع گردیده است.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، برزین ایلخانی پور با بیان اینکه توزیع میوه شب عید با هدف تنظیم بازار و جلوگیری از نوسانات قیمت در ایام پایانی سال انجام می گیرد افزود: خوشبختانه بازار میوه در سطح استان شرایط مطلوبی دارد.

ایلخانی پور خاطر نشان کرد: این میوه‌ها شامل 330 تن پرتقال و 100 تن سیب است که در مراکز مشخص در تمامی نقاط استان و برخی از بخش ها با توجه به اعلام آمادگی صورت گرفته توزیع گردیده است.

وی گفت: میوه‌های یادشده با کیفیتی مناسب با نرخ مصوب دولتی (سیب 2700 تومان و پرتقال 1650 تومان) که در شورای کنترل و نظارت بازار تصویب شده و تفاوتی ملموس با قیمت‌های سطح بازار دارد برای شهروندان محترم در حال عرضه شدن است.

معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه با تدابیر در نظر گرفته شده راه سودجویی برای متخلفان بسته شده است، تصریح کرد: در ایام پیش از نوروز و در زمان تعطیلات با توزیع میوه به متعادل سازی بازار اقدام شده است.

ایلخانی پور تاکید کرد: با توجه به میزان میوه‌ای که ذخیره شده است کمبودی در زمینه توزیع این اقلام نخواهیم داشت و توزیع تا زمانی که میوه در سردخانه های استان موجود باشد انجام خواهد گرفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد