تاریخ درج خبر : 1393/01/11
کد خبر : ۲۴۹۴۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

سرانجام میدان مرکزی دهدشت چه خواهد شد؟ / صاحبنظران: طرح متوقف شود

سایت استان: محسن تباری

نشست هم اندیشی پارک میدان مرکزی شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه جهت تعیین تکلیف نهایی با حضور اساتید دانشگاه، متخصصان و صاحبنظران در حوزه شهرسازی برگزار شد.

334mrl4zfrwsyt7s2yqj

دراین نشست که با حضور دکتر پیوسته گر دانش آموخته شهرسازی از آلمان ، دکتر آرام، شهرساز فارغ التحصیل از مالزی ، مهندس شهامت مهندسی نقشه برداری ( رئیس سابق سازمان نظام مهندسی ) ، خواجوی مسوول دفتر فنی فرمانداری ، دکتر تخشا شهردار دهدشت و اعضای شورای اسلامی این شهر در محل پارک مرکزی برگزار که پس از بحث و تبادل نظر چهار ساعته و بازدید میدانی از این پارک مقرر شد:

IMG_2724

اتاقک های بتنی به اصطلاح چهارطاقی ها، پوترها و سازه های بلوکی که غیره اصولی و فاقد دیدگاه علمی و فنی بوده اند تخریب و مدت 20 روز با تاکید بر توسعه پوشش فضای سبز گل و گیاه ، بازسازی و طرح جدید توسط مشاوران میادین شهرهای اصفهان ، رشت و تهران بوده اند ارائه و پس از مشورت با شورای شهر ، شهرداری و نظرخواهی از شهروندان ، عملیات اجرایی جدید این میدان آغاز شود.

دهدشت-معماری-میدان-مرکزی

شهردار دهدشت گفت: هزینه طرح گذشته پارک مرکزی این شهر در صورت ادامه روند به سه میلیارد ریال می رسید که از لحاظ فنی قابل قبول نبود.

” جواد تخشا ” در همین ارتباط گفت: برای طرح کنونی که می بایست تخریب صورت گیرد تاکنون یک میلیارد و 200 میلیون ریال با پیشرفت فیزیکی 30 درصد هزینه شده است.

وی تاکید کرد که طرح قبلی میدان مرکزی شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه به هیچ عنوان فنی و مهندسی نبوده و نمی بایست ادامه پیدا می کرد.

گزارش تصویری از این بازدید:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • هم استانی گفت:

  واقعاٌجای بسی تاًسف است این همه پول بیت المال که بدون حساب برباد میره .کسی نیست ازآقای تخشا سوال کنه که مگر زمان تاَیید واجرای این پروژه خود شما معاون شهرسازی شهرداری دهدشت نبودی؟پس چرا اجازه دادی این طرح اجرا شود وبه قول خودت بیش از یک میلیاردبیهوده هزینه شود .واقعاَ مگه بازرسی وحسابرسی وجود نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • سمنو گفت:

  عکسهایی وفیلمی دارم که دکترتخشا خودش دارد این طرح را پیاده می کند.چی شد حالا همه چیز اشتباه است .لابد اقایون عکس میدانی را جایی دیدند می خواهند به نام طرح به شهرداری بفروشندومبلغی را بگیرند.حالامیگویندطرح قبلی اشتباه است

 • یاسین گفت:

  زیر ساخت دهدشت باید تقویت بشود
  دهدشت باید پیشرفت کند
  این طرح کاملا اشتباه بوده است

 • نظر مشترک گفت:

  ضمن عرض خسته نباشید خدمت همه بزرگوارانی که در راستای پیشرفت و تعالی شهر محروم دهدشت گامی برمیدارند، از جناب اقای دکتر تخشا تشکر میکنم چون مشورت گرفتن از کارشناسان و متخصصان از خصوصیات افراد کاردان و آینده نگر است.

 • شهر گفت:

  کهگیلویه باید جور مدیریت غلط …. را پس بدهد
  از دکتر تخشا وصاحبنظران متشکریم

 • آهویی گفت:

  واقعا اگه متوقف نمی شد چی میشد
  تخشا نشان داد برای تغییر آمده است
  بسیار متشکریم آقای آرام

 • دانشجو گفت:

  طرح این پارک یک طرح خیالی است
  احسنت بر دکتر تخشا که حرف دل مردم را زد

 • همشهری گفت:

  چرا سازمان بازرسی نمیاد و دزدی ها و فساد ……….. را جمع وجور نمی کنه
  کسانی پول بیت المال را حیف ومیل می کنند کی می خواد از …….. حمایت کنه
  درود بر شورای مقتدر و شهردار زحمت کش

 • ناشناس گفت:

  خسته نباشید می گیم خدمت شهردار عزیز ولی کی باید جواب پولهایی که مردم به عنوان عوارض پرداخت می شد و خرج شد بدهد ؟ و اینکه اون موقع اقای دکتر تخشا کجا بودید و چه سمتی را داشتید ؟ چون این طرح اشتباه محض بود

 • علی گفت:

  تا الان کجا بودن این اقایون متخصص
  تا بوده همین بوده…………
  چقدر این بیت المال باید حیف ومیل بشه؟؟؟؟؟؟؟

 • فرزاد گفت:

  سلام و عرض تشکر خدمت جناب دکتر تخشا
  این طرح میدان مرکزی یک طرح کاملا اشتباه بود
  از کلیه دست اندرکاران طرح توقف متشکریم

 • مومن نسب شهرام گفت:

  باسلام

  ضمن عرض خسته نباشید خدمت همه بزرگوارانی که در راستای پیشرفت و تعالی شهر محروم دهدشت گامی برمیدارند، از جناب اقای دکتر تخشا تشکر میکنم چون مشورت گرفتن از کارشناسان و متخصصان از خصوصیات افراد کاردان و آینده نگر است.

پربازديد