تاریخ درج خبر : 1393/01/12
کد خبر : ۲۵۰۲۵۹
+ تغییر اندازه نوشته -

پیام تبریک دیودیده به مناسبت 12 فروردین

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در پیامی، فرا رسیدن 12 فروردین ماه روز جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش سایت استان، متن پیام در پی می آید:

بسمه تعالی

یوم الله 12 فروردین، جلوه ای از قدرت لایزال الهی و عزم و اراده مصمم ملت فهیم ایران اسلامی است که با مجاهدت ها و ایثار خود و با انتخابی تاریخ ساز، حکومت جمهوری اسلامی ایران را برپا نموده و این روز را به عنوان برگی زرین در تارک افتخارات این سرزمین به ثبت رسانیده اند.

روز جمهوری اسلامی، سند آزادی و استقلال ملت آزاده‌ای است که برای دستیابی به آرمان های مقدس خود با استقامتی خستگی‌ناپذیر و به برکت خون شهیدان، نور امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان بر افروخته است و تعبیر بدیع و زیبای معمار کبیر انقلاب اسلامی که این روز را، روز امامت امت و روز فتح و ظفر ملت و نخستین حکومت الله و از بزرگترین اعیاد مذهبی و ملی ما که باید زنده نگه داشته شود نامیدند، به خوبی نمایانگر عظمت و شوکت این روز حماسی است.

اینجانب به نیابت از مجموعه صنعت، معدن و تجارت استان با تبریک این عید خجسته به عموم هم‌استانی‌های عزیز، مجد و عظمت ملت شریف ایران را در پرتو عمل به فرامین دین مبین اسلام و رهنمودهای سال جاری مقام معظم رهبری و مدیریت خردمندانه ریاست محترم جمهوری و در سایه وفاق و اتحاد بیش از پیش امت اسلامی از خداوند سبحان مسئلت می‌نمایم.

داریوش دیودیده
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد