تاریخ درج خبر : 1393/01/13
کد خبر : ۲۵۰۲۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

اقامت بیش از یک میلیون مسافر نوروزی در کهگیلویه و بویراحمد

سایت استان: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از1میلیون و134 هزار میهمان نوروزی تاکنون در این استان اقامت کرده اند.

محمود باقری افزود: این تعداد گردشگر نوروزی در مناطق تفریحی، مدارس، سالن اجتماعات دستگاه های اجرایی و سالن های ورزشی کهگیلویه و بویراحمد اقامت کردند.

IMG14225404

وی بیان کرد: 283 جاذبه گردشگری طبیعی در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.

باقری اظهار کرد: از مجموع میهمان نوروزی اقامت کرده در کهگیلویه و بویراحمد 185 هزار نفر در جاذبه های طبیعی و تاریخی این استان اقامت داشته اند.

وی عنوان کرد: کهگیلویه و بویراحمد دو هزار و 630 اثر تاریخی شناشایی شده دارد که از این تعداد 600 مورد به ثبت ملی رسیده است.

باقری بدون اشاره به آمار، ابراز داشت: بیشترین تعداد بازدید کننده از جاذبه های تاریخی و طبیعی کهگیلویه و بویراحمد مربوط به شالال دادن باشت,آبشار یاسوج ،پل تاریخی پاتاوه وامام زاده بی بی حکیمه (ع)این استان بوده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سعیدبخشوده گفت:

    با تشکر از مهندس باقری.خواهشا اطلاع رسانی فرمایید که چقدر از همشهری های ما توسط ماشینها بعلت ترافیک حاصله جانشان را از دست دادند.اول باید زمینه سازی کرد بعد مردم را به استان دعوت کرد.جاده های خراب ماشینهای غیر استاندارد راننده هایی با اعصاب داغون و بالاخره تصادف و کشتن فرزندان استان که همگی از سرمایه های استانند و صد سال دیگر باید طول بکشد تا شخصی مانند حسن زاده یا دستاران در یک جامعه شکل بگیرد

  • 123 گفت:

    حداقل عکسی از استان را به عنوان تصویر خبر انتخاب میکردید.این امارها سالهاست ارایه میشه ول ول ول

پربازديد