تاریخ درج خبر : 1393/01/14
کد خبر : ۲۵۰۴۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

مراسم یادبود “مرحوم حسن زاده” روز جمعه در دهدشت برگزار می شود

سایت استان: مراسم یادبود و گرامیداشت یاد و خاطره “مرحوم فرج الله حسن زاده” مدیرکل اسبق سیاسی و انتخابات استانداری روز جمعه در دهدشت برگزار می شود.

به گزارش سایت استان، این مراسم روز جمعه 15 فروردین از ساعت 16 تا 18 بعدازظهر (4 تا 6) در مسجد امام جعفر صادق(ع) دهدشت برپا می گردد.

tasliat12

از عموم مردم جهت شرکت در این مراسم دعوت شده است.

مرحوم “فرج الله حسن زاده” از نیروها و مدیران توانمند هم استانی بود که روز 8 فروردین 93 در یک تصادف رانندگی در مسیر یاسوج به بابامیدان و در منطقه سرگچینه جان به جان آفرین تسلیم کرد.

13751_941

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • محمد گفت:

    با عرض تسلیت خدمت خانواده محترم و همکاران ایشان راستی در سرگچینه جاده دوطرفه است که چطور گفتید سبقت بی جا حتما به گفته آقای حسینی تقدیر بوده اگر جاده هم اتوبان بود از ماشین می رفت بیرون ما همه تقصریامون را به گردن دیگران می اندازیم خوب ما چطوری از محرومیت بیرون اومدیم علت اصلی ساخت تونلهای بی جاده بود دیگه رانندگان مقصر اصلی هستند که بیشتر از 20 کیلومتر مر رانند تا تصادف می کنند

  • سعیدبخشوده گفت:

    با عرض تسلیت خدمت خانواده محترم حسن زاده.جهت اطلاع مرحوم حسن زاده جهت شرکت در مراسم ختم مرحوم دستاران عازم دهدشت بود و مراسم روز جمعه به دعوت طایفه طاس احمدی است.از اطلاع رسانی سپاسگذارم

پربازديد