تاریخ درج خبر : 1393/01/14
کد خبر : ۲۵۰۶۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید دکتر چمن از بیمارستان امام خمینی دهدشت/گزارش تصویری

سایت استان: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان از اورژانس خاتم الانبیا و بخشهای مختلف بیمارستان امام خمینی دهدشت بازدید و از نزدیک به بررسی مشکلات این مرکز درمانی پرداخت.

به گزارش سایت استان، دکتر رضا چمن در این بازدید در جریان مشکلات این مراکز درمانی قرار گرفت و دقایقی نیز پای صحبت بیماران و مشکلات آنها نشست.

IMG_6182

چمن یکی از مشکلات را مراجعه بیماران غیر اورژانسی به اورژانس عنوان کرد و افزود: از مردم درخواست دارم بیمارانی که وضعیت اورژانسی ندارند را به دیگر مراکز درمانی ببرند تا خدمات دهی به بیماران نیازمند تسریع گردد.

وی در ادامه گفت: از نحوه خدمات دهی همکارانم در بیمارستان امام خمینی دهدشت رضایت دارم و آن گونه که با برخی بیماران و همراهان آنها نیز صحبت کردم که از نحوه برخورد کادر درمانی این بیمارستان و کیفیت کار پزشکان و عوامل ابراز رضایت داشتند.

دکتر چمن همچنین از راه اندازی بخش ان ای سی یو اطفال (مراقبتهای ویژه) این بیمارستان و تجهیز آن در 4 ماهه آینده خبر داد.

به گزارش سایت استان، از زمان روی کار آمدن دکتر چمن، این دومین باری است که وی مشکلات بیمارستان امام خمینی دهدشت را بررسی و جهت تسریع در حل مشکلات قول همکاری می دهد.

گزارش تصویری خبرنگار سایت استان از این بازدید:
عکس: مسعود آرام

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • همشهری گفت:

    با تقدیر وتشکر از مدیر ومسئول محترم سایت استان که کوشه ای از خدمات صادقانه و دلسوزانه استاد چمن را به اطلاع مردم فهیم استان رساندند.اگر مسئولین استان و سایتهای خبری متولیان با درایت بهداشت ودرمان استان راهمراهی وهمکاری نمایند انشائ الله در اینده نزدیک شاهد ارتقائ سطح سلامت وشاخصهای بهداشتی خواهیم بود.

  • مدیر گفت:

    خداوند به عزیزان دست اندرکار سایت استان و خصوصا جناب آرام عزت بده که با نگاه مثبت و درست گوشه ای از فعالیت قابل تقدیر یک مدیر پرتلاش استان را نشون داده اند. آخه برخی همه تلاششان منفی نوشتن و تخریب کردنه و بس! در سال جدید بیاییم و با در نظر گرفتن حق و وجدان کنار مشکلات و نقدها کارای خوب را هم ببینیم و رسانه ای کنیم و تشکر کنیم تا این فرهنگ فراگیر بشه. و روح امید را در جامعه تقویت کنیم.

  • پرستار گفت:

    روزی روزگاری در شهری دهدشت نام بیمارستانی وجود داشت که نگهبان آن بیمارستان به جای دربانی ارتقا پیدا کرد به جایی به نام مسول روابط عمومی

پربازديد