تاریخ درج خبر : 1392/03/09
کد خبر : ۲۵۰۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -

در ساخت ‌برخی پروژه‌های عمرانی در استان تقلب شده است

سایت استاننماینده ارشد دولت در کهگیلویه و بویراحمد از تقلب توسط عده‌ای از پیمانکاران در برخی پروژه‌های عمرانی پرده برداشت و گفت: پروژه‌ای در این استان در حال ساخت است که در آن به جای این که از بتن مسلح استفاده کنند از سنگ و سیمان خشک و خالی استفاده شده است.

صابری تصریح کرد: به جای این که در پروژه از میلگرد برای استحکام استفاده شود سیمان و سنگ به کار رفته و نمی‌دانم اگر فردا روزی برای مردم و منطقه مشکلی پیش بیاید حکم چنین افرادی چیست.

2012

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ساخت برخی پروژه‌های عمرانی این استان تقلب صورت گرفته آن‌جا که برای مثال در ساخت یک پروژه عمرانی استفاده از بتن مسلح جای خود را به سنگ و سیمان خشک و خالی داده است.

سیدحسین صابری صبح امروز در نشست شورای برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد تأکید چند باره‌ای برای حضور شخص مسئولان و مدیران‌کل و نه نمایندگان آن‌ها در چنین جلساتی داشت.

مسئول ارشد استانی در کهگیلویه و بویراحمد افزود: چه معنی دارد که از هر اداره و دستگاهی در هر جلسه یک نفر شرکت کند و این شخص اصلا موضوع جلسه را هم نداند.

صابری تصریح کرد: آقایانی که به جای مدیران خود در این جلسات حضور پیدا می‌کنند هیچ ذهنیتی از برنامه‌ها و تصمیماتی که گرفته خواهد شد ندارند و این درد بزرگی است که نمی‌دانم آن را به چه کسی بگویم.

وی با بیان این‌که همه این درد دل‌ها را با خود از این استان خواهم برد، تصریح کرد: باید به نشست‌ها و جلسات اهمیت بیشتری دهیم نه اینکه اگر برای مدیری در تهران برنامه تفریحی گذاشتند برنامه‌های مهم استانی خود را تعطیل کند و سه روز از پیش به استقبال تفریح برود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست و در یکی از موارد مطرح شده برای تصمیم‌گیری که ساخت مجتمع نانوایی بود و متقاضی تقاضای بیش از اندازه زمین کرده بود، عنوان کرد: مگر یک نانوایی در این استان چند متر زمین نیاز دارد که باید با صدها متر مربع زمین منابع ملی برای واگذاری به او موافقت کنیم.

صابری با موافقت تنها 100 مترمربع برای واگذاری زمین به چنین واحد تولیدی از مسئولان خواست نسبت به واگذاری اراضی ملی از خود حساسیت به خرج دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد