تاریخ درج خبر : 1392/03/09
کد خبر : ۲۵۰۷۱
+ تغییر اندازه نوشته -

محسن رضایی روز شنبه به یاسوج می آید

رئیس ستاد انتخاباتی محسن رضایی گفت: این کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری روز شنبه 11 خرداد به یاسوج می‌آید.

سید علی موسوی‌نور اظهار کرد: دکتر محسن رضایی سفر یک روزه‌ای به استان کهگیلویه و بویراحمد در هفته آینده خواهد داشت.

رئیس ستاد انتخاباتی محسن رضایی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این سفر یک روزه در عصر روز شنبه 11 خردادماه خواهد بود.

1501

موسوی‌نور افزود: دکتر محسن رضایی پس از این که صبح روز شنبه آینده به استان فارس و شیراز سفر کرد در عصر روز شنبه ساعت 5 به شهر یاسوج خواهد آمد و سپس در ساعت 6 عصر همان روز در مصلای امام خمینی شهر یاسوج با مردم به گفت‌وگو می‌نشیند.

رئیس ستاد انتخاباتی محسن رضایی با بیان این‌که این سفر کوتاه خواهد بود و دکتر رضایی به همه شهرستان‌های استان سفر نخواهد کرد، یادآور شد: به دلیل پخش برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی کاندیداها در محدودیت زمانی برای سفرهای استانی به سر می‌برند.

موسوی‌نور یکی دیگر از برنامه‌های این سفر فشرده را نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه و مطبوعات عنوان کرد و افزود: طی امروز و فردا ساعت و مکان این نشست را برای اصحاب رسانه در استان معین می‌کنیم.

وی رضایی را فرزند زاگرس معرفی کرد و گفت: مردم به فرزند خود به پاس خدماتی که در هشت سال دفاع مقدس و در سایر سنگرها داشته احترام خواهند گذاشت و پیش‌بینی من این است که استقبال شایسته‌ای از این فرزند زاگرس خواهد شد.

موسوی‌نور از فعالیت ستادهای رضایی در همه شهرستان‌ها و بخش‌ها خبر داد و گفت: تقریبا در همه مناطق استان این ستادها در حال فعالیت هستند و نظارت کاملی بر کار آن‌ها داریم.

گفتنی است  آقای رضایی سال گذشته نیز در همایش اقتصاد مقاومتیدر یاسوج حضور یافت و این برای دومین بار ظرف چند ماه گذشته است که این کاندید انتخابات ریاست جمهوری به یاسوج می آید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد