تاریخ درج خبر : 1392/03/09
کد خبر : ۲۵۰۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

ستاد جلیلی در یاسوج افتتاح شد

یک عضو جبهه پایداری گفت: خلق حماسه سیاسی در انتخابات آتی وظیفه تمامی مردم ایران اسلامی است و با خلق حماسه سیاسی، شکست توطئه های دشمنان نظام ما محقق می شود.

ستار هدایتخواه که در مراسم افتتاح ستاد مرکزی انتخاباتی دکتر سعید جلیلی در یاسوج سخن می گفت، افزود: یکی از مهمترین نتایج حضور حداکثری مردم در انتخابات پیشرو ارتقاء ایران در معادلات جامعه بین المللی است و اگرچه تقویت گفتمان امام و انقلاب امروز در دنیا حرف اول را می زند اما حضور پرشور و شعور ملت در انتخابات سبب ارتقاء این امر می شود.

وی اظهار کرد: پایبندی و تعهد به اسلام در منش و روش خود و دولت را بطوریکه علاوه بر پیاده کردن اسلام در زندگی شخصی خود در صحنه های اجتماعی، سیاسی و اداره کشور اسلام مبنا قرار دهد باید از ویژگی های رئیس جمهور آینده است.

نماینده شهرستانهای بویراحمد و دنا در دوره های هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: رییس جمهور باید کسی باشد که در رفتار خود در هر برهه‌ای دیروز، امروز و فردا نسبت به آموزه‌های دینی تغییری ایجاد نکند.

هدایتخواه بیان کرد: رییس جمهوری که می‌خواهیم انتخاب کنیم باید در سطح عالی‌تری از آحاد جامعه قرار داشته باشد و دارای این شایستگی باشد که پس از مقام معظم رهبری در کسوت شخصیت دوم کشور در همه سطوح جایگاه خود را به درستی بشناسد و بر اساس وظیفه‌ای که بر عهده دارد مشکلات کشور و مردم را برطرف کند.

این عضو شورای مرکزی جبهه پایداری ابرازکرد: یکی دیگر از وظایف رییس جمهور آینده ایران اسلامی را شناخت دقیق وی از وضعیت کنونی جامعه بین المللی است و رییس جمهور باید کسی باشد که در وضعیت کنونی دنیا در برابر دشمن و هیاهوی پوشالی آن‌ها کرنشی از جانب خود نشان ندهد تا عزت ایران اسلامی زیر سؤال نرود.

وی ادامه داد: ملت برای حقوق مسلم خود از جمله در مسأله انرژی هسته‌ای هزینه‌های زیادی داده که لازم است رییس‌جمهور آینده همه این هزینه‌ها را به یاد و خاطر داشته باشد و بر اساس آن سیاست خارجی کشور را دنبال کند.

نماینده شهرستانهای بویراحمد و دنا در دوره های هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی مهمترین ویژگی یک رییس‌جمهور در نظام اسلامی را ولایت‌پذیری دانست و تصریح کرد: در هنگامه‌ای زندگی می‌کنیم که پس از گذشت ۱۴ قرن تفکر اسلامی ناب حاکم شده و از نعمت ولایت‌فقیه در کشور برخورداریم و همه پیشرفت‌ها را مدیون و مرهون این اصل مترقی هستیم بنابراین رییس‌جمهور باید قبل از هر چیز ولایتمدار در عمل باشد.

هدایتخواه عنوان کرد: رییس‌جمهور باید دغدغه محرومین و مستضعفین را داشته باشد و بر همین اساس مشکلات مردم را در همه نقاط کشور به یک اندازه در نظر بگیرد و اولویت را با مناطق محروم بداند.

وی با بیان این مطلب که هم اکنون در یک پیچ تاریخی قرار داریم، گفت: باید با درایت یک رییس‌ جمهور انقلابی و مکتبی چنان مدیریتی داشته باشیم تا بتوان از گردنه‌های سختی که دشمن ایجاد کرده به سلامت عبور کنیم.

این عضو شورای مرکزی جبهه پایداری با اشاره به اینکه همه هشت نفر کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری افراد محترمی هستند که ممکن است نقاط قوتی داشته باشند که در دیگری نباشد، ادامه داد: اکنون با احترام به همه آن‌ها وظیفه داریم با لحاظ کردن همه ملاک‌هایی که گفته شد بهترین را که همان اصلح است برای اداره هر چه بهتر کشور انتخاب کنیم.

هدایتخواه روحیه استکبارستیزی جلیلی را ویژگی ممتاز این کاندیدای ریاست‌جمهوری دانست و اظهار کرد:در پرونده هسته‌ای دیدیم که دکتر جلیلی با تیزهوشی و درایتی که به خرج داد دنیای غرب را منفعل کرد و اکنون ما دست بالا را در مذاکرات بر خلاف گذشته داریم.

وی افزود: دکتر جلیلی در کوران فتنه ۸۸ آزمایش خود را هنگامی پس داد که بسیاری از خواص بر شیپور فتنه دمیدند، برخی ساکت ماندند، عده‌ای موضع‌گیری کردند و با ملت همراهی نکردند اما دیدیم که جلیلی در آن زمان همراه با مردم و رهبری از خود بصیرت به خرج داد و از این نظر هم امتحان پس داده است.

نماینده بویراحمد و دنا در ادوار هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی حضور افراد پاکدست همراه با جلیلی را ویژگی ممتازی دانست و اضافه کرد: بسیاری از لغزش‌ها به واسطه دوستان افراد بوده که دکتر جلیلی همواره در کنار خود از ولایتمداران و متدینین با بصیرت استفاده کرده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • حمید _م گفت:

    اقای هدایتخواه چی شد ، شدی حامی سعید جلیلی ؟ لنکرانی تایید نشد شدی حامی سعید جلیلی ، تقوا سیاسی هم که مرد ، شما فرمودید که اقای سعید جلیلی نماینده جبهه پایداری نیست ، و اقای لنگرانی نماینده جبهه پایداری است ، حالا شدی حامی دکتر جلیلی ، یادم نمیره توی علوم پزشکی گفتی که مشایی نماز شب خوان ، ولی چه شد که مشایی نماز شب خوان تایید نشد ؟الله اکبر از بصیرت سیاسی شما

پربازديد