تاریخ درج خبر : 1393/01/16
کد خبر : ۲۵۱۳۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار مدیرکل کمیته امداد استان از بیماران صعب العلاج بویراحمد

سایت استان: مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) از دو خانواده بیمار صعب العلاج تحت حمایت کمیته امداد شهرستان بویراحمد سرکشی نمود.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، سیدغلامرضا متقی در دیدار با خانواده دو تن از بیماران صعب العلاج، گفت: ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به مددجویان تحت حمایت و بخصوص بیماران و توجه خاص به وضعیت بهداشت و سلامت آنها یکی از مهمترین برنامه های کمیته امداد در حمایت از مددجویان است.

IMG_4954 [640x480]

متقی تصریح کرد: این مهم با در دستور کار قرار دادن آموزش گروهی خانواده ها، توزیع کالاهای بهداشتی، ساخت و بهسازی منازل، حمام ،سرویس بهداشتی، لوله کشی آب منازل مددجویان و سرکشی مستمر از بیماران بستری شده در منزل، در حال اجراست.

وی اظهار داشت: خدمات دهی به بیماران صعب العلاج به دلیل هزینه های بالای درمان در کوتاهترین زمان انجام و هرگونه پرداخت به این بیماران هدفمند می باشد.

متقی افزود: خانواده های این بیماران در پرستاری از بیمار بستری در منزل متحمل هزینه های زیادی می شوند که این مورد به پیگیری و رسیدگی خاص نیاز دارد.

مدیرکل کمیته امداد استان بیان کرد: در حال حاضر در استان تعداد زیادی بیمار صعب العلاج تحت حمایت بستری شده در منزل وجود دارد که این نهاد علاوه بر مستمری ماهیانه، مبلغی نیز بعنوان کمک هزینه در جهت درمان و تسریع در بهبود آنان کمک بلا عوض پرداخت خواهد نمود.

در این دیدار تصمیماتی در مورد رسیدگی به وضعیت این بیماران صعب العلاج اتخاذ و هدایایی به خانواده این بیماران اهداء شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد