تاریخ درج خبر : 1393/01/16
کد خبر : ۲۵۱۳۴۸
+ تغییر اندازه نوشته -

با دانش و آگاهی ریشه فقر را از بین ببریم

سایت استان: معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری کهگیلویه و بویراحمد داشتن علم و آگاهی را لازمه ریشه کن نمودن فقر در جامعه عنوان کرد.

علی حسن نوروزی در دیدار با مدیرکل کمیته امداد استان، گفت: در دنیای امروز ریشه فقر را بدون دانش و آگاهی نمی‌توان از بین برد، و با داشتن آگاهی و دانش در هر زمینه‌ای توان افراد افزایش می یابد.

IMG_4941 [640x480]

وی اظهار داشت: کمیته امداد برکتی برای نظام اسلامی ایران است که به دستور امام راحل برای حمایت از قشر محروم و نیازمند جامعه بنا نهاده شده است.

دکتر نوروزی با قدردانی از اقدامات موثر کمیته امداد در فقرزدایی از جامعه و بخصوص در راستای اشتغال زایی مددجویان نیازمند، گفت: این نهاد انقلابی در زمینه توانمندسازی و آموزش خانواده های مددجو اقدامات خوبی انجام داده و باید سایر دستگاهها و نهادها و بخصوص بانکهای عامل در این زمینه یاریگر نیازمندان این نهاد باشند.

وی با آرزوی توفیق امدادگران برای خدمت رسانی بهتر به مددجویان، تصریح کرد: امیدواریم که با توجه به ابلاغ بودجه سال جدید با انضباط مالی شاهد پرداخت تسهیلات به موقع جهت اشتغال مددجویان باشیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان در این دیدار، گفت: کمیته امداد به منظور توانمندسازی مددجویان اجرای طرح های اشتغال زایی را در دستور کار دارد.

سیدغلامرضا متقی افزود: در راستای اجرای طرح های اشتغال زایی و پرداخت تسهیلات اشتغال نیازمند همکاری بانکهای عامل می باشیم.

وی آموزش مددجویان در زمینه های مختلف آموزشی و حرفه آموزی و نظارت بر اجرای طرح های اشتغال زایی را از مهمترین برنامه های کمیته امداد در زمینه اشتغال مددجویان و لازمه اشتغال پایدار آنان برشمرد.

متقی خواستار تشکیل کارگروهی با حضور معاون برنامه ریزی، معاون اشتغال کمیته امداد کشور، بانکهای عامل و کمیته امداد درخصوص پرداخت اعتبارات تکلیفی بانکها درخصوص تسهیلات اشتغال شد و گفت: با توجه به اینکه پرونده متقاضیان آماده است، با تشکیل این کارگروه روند پرداخت تسهیلات به طور مطلوب تر صورت می گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد