تاریخ درج خبر : 1393/01/17
کد خبر : ۲۵۱۵۱۶
+ تغییر اندازه نوشته -

مرگ یک دانش آموز دختر در اولین روز بازگشایی مدارس در سال جدید

سایت استان: رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کهگیلویه از مرگ یک دانش آموز دختر براثر تصادف خبر داد.

دکتر موسویان در تشریح جزئیات خبر تصادف گفت: در ساعت 7/30 صبح امروز(شنبه) در کمربندی دوم نزدیک سایپایدک یک خودروی پراید با یک دختر بچه 11 ساله به نام مهدیه نمازیان کلاس پنجم ابتدائی که جهت سوار شدن به سرویس مدرسه خود عرض خیابان را طی می کرد ،تصادف میکند که بعلت شدت ضربه وارده ،مصدوم دچار ایست قلبی و خونریزی داخلی مغزی شده که با اعزام به اورژانس دهدشت وانجام اعمال CPR توسط پزشکان وپرستاران تنفس مصدوم برگشت اما بعلت شدت خونریزی داخلی مغز وبعلت نبود پزشک متتخصص جراح مغز در شهرستان کهگیلویه به گچساران اعزام که متاسفانه مصدوم نرسیده به بیمارستان گچساران فوت نمودند.

به گفته شاهدان مادر مرحومه نمازیان که برای بدرقه دختر خود جهت تحویل به سرویس مدرسه آمده بود شاهد عینی تصادف فرزند خود بوده که از لحاظ روحی وروانی شوک بزرگی به ایشان وارد شده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • مسعود گفت:

  تسلیت واژه کوچکیست در برابر غم بزرگ شمااز خداوند صبر برای
  خانواده محترم ایشان امیدوارم که غم آخر زندگیتان باشد.

 • فولادیان... گفت:

  واقعا متاثر شدم…….

 • احسان گفت:

  ضمن تسلیت به خانواده این دانش آموز و همه هم سن و سالهای این نو گل از دست رفته باید عرض کنم که علت این حادثه نه دانش آموز بوده و نه راننده پراید…
  متاسفانه سازمان دهدی و مدیریت نا بخردانه از سوی مدیر مدرسه و راننده ی سرویس مدرسه بوده است.
  این دانش آ موز نه اولین و نه آخرین انسان بوده ک بر اثر تصادف رانندگی از بین ما رفته و ممکن است فردا بچه های ما دچار این حادثه ک بر اثر بی اهمیتی و نبود مسولیت در کسانی ک میتوانند مانع اینگونه حوادثه باشد است.
  چرا نباید در مورد ایستگاه دانش اموزان کم سن و سال ک با وجود ازدحام ماشین و شلوغی شهر در محرض چنین خطرهایی هستند فکر و تدبیری اندیشید…؟
  من بارها در مورد این موضوع با مدیر مدرسه فرزندم صحبت کردم اما متاسفانه گوش شنوایی نیست تا مرگ دانش اموز بعد ک شاید فزند من یا شما باشد.
  از کسان یا کسی ک توان و انجام چنینین کاری ک بتواند مانع در مقابل مرگ یک انسان ک از لحاض سنی توانایی مراقبت از خود در این شهر شلوغ و خودخواه را ندارد را خواهانم ک چاره ای بیندیشند تا دگر شاهد چنین حوادث تلخ و ناگوار نباشیم…

پربازديد