تاریخ درج خبر : 1393/01/18
کد خبر : ۲۵۱۹۸۹
+ تغییر اندازه نوشته -

نقش مهم بازاریان در فاز دوم هدفمندی یارانه ها

سایت استان: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد در نشست با اعضا اتاق اصناف مرکز استان گفت: اصناف و بازاریان نقش مهم و اثر گذاری در اجرای موفق فاز دوم هدفمندی یارانه ها خواهند داشت.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده در دیدار با هئیت رئیسه و رؤسای اتحادیه های اتاق اصناف شهر یاسوج با بیان اینکه رعایت قانون و اجرای ضوابط سرلوحه کار اصناف قرار داشته باشد افزود: راه اندازی هرگونه کسب و کار صنفی باید از طریق صدور مجوزهای لازم و تنها از طریق اتاق های اصناف صورت گیرد.

دیودیده گفت: با صدور مجوزهای لازم از طریق اتاق اصناف، امکان کنترل و رصد فعالیت ها و جلوگیری از تخلفات احتمالی به سهولت قابل انجام است لذا باید جلوی هرگونه فعالیت صنفی غیره مجاز و فاقد پروانه کسب گرفته شود.

وی با اشاره به شرایط مناسب بازار استان و خدمات رسانی مناسب صنوف مختلف در ایام نوروزی، تحقق این شرایط مناسب را نشان از تلاش و پشتکار جهادی بازاریان استان در راستای سیاست ها ترسیم شده مقام معظم رهبری دانست.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هدفمند سازی یارانه ها فرصت ها و چالشهایی را به همراه خواهد داشت افزود: با ارائه راهکارهای دقیق جلوی مشکلات احتمالی گرفته شود و کنترل های دقیقی بر قیمت و کیفیت ارائه کالا و خدمات در سطح استان صورت گیرد.

دیودیده گفت: به لحاظ قیمتی کهگیلویه و بویراحمد شرایط قابل قبولی دارد و تنها در برخی از کالا و خدمات باید بازنگری لازم انجام و شرایط قیمتی تعدیل گردد و بدین ترتیب آرامش و رضایت خاطر هم استانی ها به صورت کاملا محسوس فراهم گردد.

وی افزود: دغدغه ها و مشکلات بازاریان در حال بررسی است و عمده مشکلی که از طریق اتاق اصناف مرکز استان در حال طرح است جمعه بازار بوده که این امر به صورت ویژه در حال بررسی و انجام اقدامات لازم جهت ساماندهی است.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد خاطر نشان کرد: تقویت بازار و واحدهای صنفی از طریق مدیریت صحیح و اسلامی و افزایش سود مشروع از طریق خدمات دهی مناسب و افزایش مشتری صورت خواهد گرفت و این امر باید سرلوحه کار اصناف استان قرار گیرد.

در پایان اعضا اتاق اصناف شهر یاسوج مسائل، مشکلات و دغدغه های خود را مطرح نمودند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد