تاریخ درج خبر : 1393/01/18
کد خبر : ۲۵۲۰۱۲
+ تغییر اندازه نوشته -

نماینده بویراحمد و دنا هم به پویش “نه به یارانه نقدی” پیوست

سایت استان: عضو کمیسیون صنعت و معدن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم همیشه و در همه عرصه ها پشتیبان دولت و نظام اسلامی بوده اند، گفت: منافع حاصل از انصراف دریافت یارانه ها می تواند در بخش های عمرانی، اشتغال زایی و درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

زارعی-71

به گزارش سایت استان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی این نماینده مجلس، غلام محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا پس از دیدار نمایندگان با رئیس جمهور در گفتگویی، با بیان اینکه در این برهه از زمان نیاز است تا بار دیگر مردم حمایت خود از دولت را نشان دهند، افزود: به همه آشناییان و بستگان و کسانیکه توان مالی کافی دارند توصیه می کنم تا با انصراف از دریافت یارانه در مرحله دوم دولت را برای رسیدن به اهداف خود همراهی کنند.

رئیس مجمع نمایندگان کهگیلویه و بویراحمد درباره تاثیر اقدام خوداظهاری انصراف از دریافت یارانه ها گفت: منابع حاصل از هدفمندی یارانه ها می تواند در عرصه های اشتغال زایی و درمانی مورد استفاده قرار گیرد و به عمران و آبادانی کشور کمک کند.

زارعی در پایان اظهار امیدواری کرد که درخواست دولت مبنی بر انصراف از یارانه ها مورد استقبال مردم قرار گیرد و افزود: بخشی از جامعه که به این مبلغ نیاز ندارند با انصراف از این طرح می توانند در ثواب رسیدگی بهتر به مناطق محروم تر سهیم شوند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • امیر گفت:

  البته در ابتدای طرح هدفمندی یارانه ها دولت احمدی نژاد از مردم میخواستند در صورت داشتن توانایی مالی در این طرح ثبت نام ننمایند. ولی چرا آقای زارعی علی رغم داشتن توانایی مالی بالا از سبد یارانه که سهم طبقات کم درامد جامعه بوده استفاده میکرده خیلی عجیبه! حال جهت رضای خداوند آقای زارعی میبایست هر چقدر در طول این سالها یارانه دریافت کردند به خزانه دولت باز گردانند.

 • […] منبع خبر: سایت استان کهگیلویه و بویراحمد […]

 • جوان گفت:

  خوشبحالت که اینقدر پول داری که یارانه نمیگیری.ما فقرا چه کنیم

  • ناشناس گفت:

   عجب آدم تنگ نظری هستی والا!!
   گفته که اونایی که توانایی مالی دارند انصراف بدن نه گفته تو که نداری! در ضمن نتیجه اش این میشه که اگه واقعا ندار باشی شامل خدماتی از منافع این طرح میشی…
   امیدوارم هدفت فقط تخریب نبوده باشه
   حاجی خدا قوت

پربازديد