تاریخ درج خبر : 1393/01/18
کد خبر : ۲۵۲۰۱۵
+ تغییر اندازه نوشته -

“مهندس پناه” عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران شد

سایت استان: “مهندس غلامرضا پناه ” به عضویت شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران در آمد.

IMG_1008

به گزارش سایت استان، حزب کارگزاران ایران در راستای نوسازی و بازسازی برای فعالیتهای آینده خود اقدام به افزایش تعداد اعضای شورای مرکزی خود کرده است که در این راستا مهندس پناه که مسئولیت این حزب در استان کهگیلویه وبویراحمد را عهده دار است، به عنوان یکی از اعضای این شورا انتخاب شد.

مهندس پناه از نیروهای اصلاح طلب و از مدیران توانمند هم استانی است که هم اکنون مسئولیت معاونت اقتصادی  سازمان اقتصادی کوثر را بر عهده د ارد.

حزب کارگزاران در هجدهمین سال تأسیس خود بر اساس آنچه دبیرکل فعلی این تشکل اعلام کرده، قصد بازسازی و نوسازی تشکیلات خود را دارد.

به گزارش ایسنا، ترمیم شورای مرکزی این حزب، گام اول این تشکل در جهت بازسازی خود است که این موضوع با تصویب شورای مرکزی و هیأت اجرایی آن صورت گرفته است.

بر اساس این تحولات، تعدادی اعضای شورای مرکزی این تشکل افزایش پیدا کرده است.

غلامحسین کرباسچی در مورد تحولات و فعالیت این حزب اعلام کرده است: کارگزاران در مجموعه این سال‌ها کم و بیش فعال بوده و نیروهای مختلفی در تهران و شهرستان جذب کرده است. در شرایط فعلی نیز احساس می‌شود فضا برای فعالیت و کار به لحاظ ذهنی و هم به لحاظ عملی در جامعه پیش از پیش فراهم است.

دبیرکل حزب کارگزاران به آخرین مصوبه شورای مرکزی و هیأت اجرایی این حزب اشاره کرده و گفته است که “بر اساس این مصوبه، شورای مرکزی ترمیم شده و بخشی از اعضای شورای مرکزی به دلیل استعفا یا هر دلیل دیگری حضور ندارند. از فیض وجود مرحوم دکتر نوربخش هم که محروم شدیم و در نتیجه مصوبه شد در مرحله اول برای ترمیم شورای مرکزی اقدام کنیم”.

کرباسچی ادامه داد: بر اساس این تغییرات، تعداد اعضای شورای مرکزی کارگزاران به 31 یک نفر افزایش پیدا کرده است و نیروهای مختلفی در این مجموعه حضور دارند.

دبیرکل حزب کارگزاران در گفت‌وگویی که با مجله مهرنامه انجام داده بود، در مورد فاز بعدی این تشکل برای گسترش فعالیت‌هایش در استان‌ها نیز اعلام کرد: در تلاش هستیم که نیروهای همسو با کارگزاران را در استان‌ها منسجم کنیم و احتمالاً شوراها و دبیران استانی این حزب را ترمیم کنیم.

وی در مورد 31 نفر عضو شورای مرکزی این تشکل نیز اظهار کرده بود که “خیلی از دوستان قبل در شورای مرکزی حضور دارند علاوه بر آنها از چند نفر از خانم‌های فعال سیاسی و کارآفرین، چند تن از روزنامه‌نگاران و فعالان رسانه‌ای از اهل سنت و چند تن حزب در شهرستان‌ها و یکی از اعضای سابق دفتر تحکیم وحدت دعوت کرده‌ایم که به حزب بپیوندند”.

بر اساس این گزارش، اعضای جدیدی که به شورای مرکزی به این حزب اضافه شدند، عبارتند از: محمدحسین عادلی، سعید لیلاز، محمد قوچانی، علی جمالی، شهربانو امانی، خانم مقیمی، اعظم نوری، عباس علیخانی‌، علی‌اشرف افخمی، سیدافضل موسوی، مهندس پناه،‌ سیدعبدالله حسینی‌،‌ عباسعلی الله‌یاری، فرزانه ترکان،‌ خانم کفایتی، جهانبخش خانجانی، حجت‌الاسلام ملکی.

پیش از این نیز آقایان و خانم‌ها محمد هاشمی، محسن هاشمی،‌ غلامحسین کرباسچی، محمدعلی نجفی، اسحاق جهانگیری، فائزه هاشمی، علی هاشمی،‌ سیدحسین هاشمی، اسماعیلی جبارزاده، یدالله طاهرنژاد، سیدحسین مرعشی، رضا امراللهی، رضا ملک‌زاده و عبدالناصر همتی عضو این حزب بودند.

کرباسچی در پاسخ به این پرسش که “آیا در سال 93 با کارگزاران جدید مواجه خواهیم بود؟” اعلام کرد: کارگزاران جدید نه؛ بلکه کارگزاران بازسازی و نوسازی شده.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • امين گفت:

  خدا به این انسانهای شریف توفیق خدمت رسانی را عنایت نماید
  آقای مهندس پناه فردی مدیر و مدبر و به تمام معنا انسان اند

 • سعید گفت:

  حزب های دولتی ،حزب هایی که از دولت ارتزاق می کنند ،نمی دونم چرا تا دولت مطبوعشون میاد سر کار یه دفعه جون می گیرن ؟؟اما پناه ادم خوبیه

 • غلامرضاپناه معاون اموراقتصادی سازمان اقتصادی کوثر گفت:

  باسلام وعرض ادب
  از جنابان آقایان رئوفی ،دمساز وسایر دوستان بزرگوار که در سایت های مختلف ابراز محبت نسبت به این حقیر نموده اند بسیار سپاسگزارم وامید وارم که بتوانم نماینده شایسته ای برای مردم خوب ودوستان نیک اندیش باشم از سایت استان که در اجرای رسالت فرهنگی واطلاع رسانی خود بسیارکوشا ونقشی بی بدیل دارد نیز کمال تشکر رادارم

 • انجمن قلم (دمساز) گفت:

  با عرض تبریک به مهندس پناه این مدیر خلاق وتوانمند ملی برای این فرزند مردمی سرزمین دنای سرافراز ارزوی توفیق داریم .ضرورت بازسازی احزاب وتوانمند سازی انها از نیازهای اساسی جامعه امروز ماست

 • رئوفی پور (دهنو) سی سخت گفت:

  این انتصاب شایسته را به آقای مهندس غلامرضا پناه تبریک گفته و برای وی آرزوی موفقیت می نماییم .به امید موفقیت در مراتب و درجات بالاتر….

پربازديد