تاریخ درج خبر : 1393/01/19
کد خبر : ۲۵۲۱۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

دیدار رییس دانشگاه یاسوج با فرمانده سپاه فتح استان

سایت استان: رییس و اعضای هیات رییسه دانشگاه یاسوج با حضور در سپاه فتح با فرمانده ارشد نظامی استان دیدار و از نزدیک راهکارهای افزایش همکاری های دوجانبه را بررسی کردند.

به گزارش سایت استان، در این دیدار که در فضایی کاملا صمیمی برگزار شد دکتر شاپور رمضانی رییس دانشگاه یاسوج ضمن تشکر از وقت گزاری فرمانده سپاه فتح استان برای دیدار با هیات رییسه دانشگاه یاسوج و تبریک سال نو به وی و مجموعه خدمتگزاران سپاه فتح افزود: نام سال 93 وظیفه سنگینی بر دوش دانشگاهیان قرارداده است و ما با توجه به سبغه فرهنگی در این بخش وظیفه بسیارمهمی بر عهده داریم.

thum-a10086532eec832d96f-didarsepah_(1)_2675

دکترشاپور رمضانی با اشاره به عملکرد بی سابقه فرهنگی دانشگاه یاسوج در طی سال تحصیلی جاری بیان داشت: ما در بخش فرهنگی به دنبال تحقق مدیریت جهادی هستیم و این امر نیازمندهمکاری، همراهی، مساعدت،نقد منصفانه و دوستانه و حضور همه دلسوزان است چراکه دانشگاه را جز با نگاه دانشگاهی نمیتوان تحلیل و مدیریت نمود.

رییس دانشگاه یاسوج با اعلام اینکه برنامه ریزی فرهنگی مناسب فرهنگی سبب ساز حضور پرشور وشعور دانشگاهیان در مراسمات مختلف ملی و دینی است اضافه کرد: حضور هماهنگ دانشگاهیان اعم از استاد و دانشجو و کارمند در راهپیمایی 22 بهمن خود نشانی از تاثیر کار خوب فرهنگی است که ما آنرا به عینه دیدیم.

رییس شورای فرهنگی دانشگاه یاسوج سپاه را از نهاد های فرهنگی اثرگزار و خدمت رسان دانست و افزود: برای همکاری های مشترک فرهنگی و استفاده از تجربیات مشترک و در عین حال در راستای تحقق شعار سال نیازمند رابطه ای بدون واسطه و شفاف هستیم و این میسر نیست جز با دیدار های نزدیک.

رییس دانشگاه یاسوج با اشاره به اینکه در کارهای فرهنگی باید به همه ابعاد نگریست و خوب وبدکارفرهنگی را یکجا نقد کرد گفت: نقادی سپاه و بسیج را هرچه که باشد میپذیریم و در امور فرهنگی بدنبال نگاه تربیتی هستیم که خدای ناکرده بخاطر ترس از نقد تند، ترس از انجام کار فرهنگی عمومیت پیدا کند و واهمه از ضعف های کوچک کارهای بزرگ را زیر سوال نبرد.

دکتر شاپور رمضانی با اشاره به پویایی روز افزون دانشگاه و وضعیت روبه رشد فرهنگی دانشگاه یاسوج اضافه کرد: میتوانیم با تدبیر، مشاوره، نقد مناسب و گذشت زمان دانشگاه را روزبه روز پویاتر کرد و این همان نگرش و نگاهی است که انقلاب ونظام ما به دنبال آن هستند و ما نیز افتخار می کنیم که از مشاوره ها و راهنماییها برای رسیدن به دانشگاه پویای فرهنگی استفاده کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  بگویید سرپرست دانشگاه نه رییس دانشگاه البته الان

 • رضا گفت:

  خوبه
  آقای رمضانی خسته نباشید .آخرش شما هم یاد گرفتید چی کار کنید

 • بارون گفت:

  حضور نظامیان در دانشگاه ها چه ضرورتی رادر بر دارد.این دانشگاهیان هستند که باید به عنوان سفیر فرهنگی در اماکن نظامی حضور پیذا کنند

پربازديد