تاریخ درج خبر : 1393/01/19
کد خبر : ۲۵۲۱۳۷
+ تغییر اندازه نوشته -

کارکنان دانشگاه یاسوج دکتر رمضانی را غافلگیر کردند/ تصاویر

سایت استان: کارکنان دانشگاه یاسوج در اقدامی خود جوش و با شکوه فراوان سال جدید شمسی را به رییس دانشگاه تبریک گفتند. در این حرکت که با حضور جمع کثیری انجام پذیرفت کارکنان با حضور در دفتر رییس دانشگاه وی را غافلگیر کرده و از زحمات صورت گرفته در راستای اعتلای احترام به کارمندان و بالابردن جایگاه آنان تشکر نموده و سال جدید را به وی تبریک گفتند.

در این دیدار صمیمی رییس دانشگاه یاسوج با اشاره به جایگاه والای کارکنان در رشد علمی و اخلاقی دانشجویان اضافه کرد:از کارکنان خدوم دانشگاه می خواهم تا نسبت به احترام به دانشجویان سعی وافری داشته باشند.

دکتر شاپور رمضانی ضمن توصیه به کارکنان برای حساسیت و مسئولیت پذیری در مورد مسائل دانشگاه افزود: یکی از اهداف دانشگاه گرامیداشت شأن و جایگاه کارکنان است و ما به دنبال حفظ جایگاه کارکنان و افزایش احترام به آنان می باشیم.

DSC01191

رییس دانشگاه یاسوج با برشمردن هر گونه همکاری و مساعدت به عنوان حق کارمند افزود: ازکارکنان زحمت کش و خدوم دانشگاه سپاسگزاری نموده و سال جدید را به آنان تبریک می گویم.

دکتر رمضانی همچنین از تلاش همه جانبه همه مسئولین دانشگاه برای رسیدن دانشگاه یاسوج به جایگاه واقعی خود را مهمترین برنامه کاری خود اعلام کرد و از همه دانشگاهیان جهت تحقق این موضوع در خواست کمک و همراهی نمود.

در پایان لوح تقدیری از طرف کارکنان دانشگاه به رییس دانشگاه اهدا شد.

معاون اداری و مالی دانشگاه نیز ضمن تبریک سال جدید از خدمات بی سابقه رییس دانشگاه در طول چند ماهه ریاست خود گفت و اعلام کرد: یقین بدانید در سال جدید از لحاظ رفاهی نیز در راستای کمک به کارمندان اقدامات جدی صورت خواهد گرفت.

دکتر سید فردین تقی زاده با اشاره به تعطیلی تابستان و بیکاری نیروهای شرکتی و عدم پرداخت حقوق و بیمه آنها درسالهای گذشته اعلام کرد: به نیروهای شرکتی دانشگاه نیز این مژده را میدهم که ان شا الله در تابستان نیز این نیروها مشغول به فعالیت می باشند و از بیمه و حقوق خود بهره مند خواهند بود.

در این نشست صمیمی فضیل نجفی به نمایندگی از کارکنان دانشگاه ضمن تبریک سال جدید از خدمات شبانه روزی رئیس دانشگاه برای اعتلای جایگاه کارمندان و دانشگاه تجلیل کرد.

مدیر امور مالی دانشگاه ضمن اعلام اینکه درروزهای پایانی سال تخصیص 1 میلیلارد تومانی باتلاشهای رییس دانشگاه از سویوزارت ابلاغ شد افزود: در طول چند سالی که در دانشگاه یاسوج در حال خدمت هستم تلاشهای چند ماهه ریاست دانشگاه را شایسته تقدیر میدانم.

نجفی بااشاره به تلاشهای رییس دانشگاه در وزارت برای تخصیص اعتبارات برای پرداخت حقوق و پاداش کارمندان تا لحظات پایانی گفت: این تلاشها باعث شد که حقوق و پاداش کارکنان و نیروهای خدماتی به طور کامل پرداخت شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد