تاریخ درج خبر : 1393/01/20
کد خبر : ۲۵۲۳۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -

سیلی یک مسئول فرهنگی به صورت نگهبان بیمارستان دهدشت!

همین چند روز پیش بود که خبر حمله به پرستاران با چاقو و قمه در همین سایت منتشر شد ولی گویا این مسئله به معضلی بزرگ برای بهداشت و درمان استان تبدیل شده است. انگار فرقی هم نمیکند افراد در چه جایگاهی هستند و یک فرد معمولی باشید یا یک مدیر. هر کس به این مراکز درمانی مراجعه کرد خود را مجاز می داند هرگونه برخوردی با پرسنل و کارکنان داشته باشد. انواع فحش ها را به آنها بدهد و یا اگر دلش خنک نشد با مشت و لد و سیلی و قمه و چاقو خود را تخلیه کند.

 بعضی نارسایی ها در حوزه درمان و بهداشت استان وجود دارد، ولی فرهنگ و نوع برخورد همراهان در بسیاری از موارد نادرست بوده و باید اصلاح شود.

images-129

شامگاه یکشنبه 17 فروردین ماه یکی از کارکنان اورژانس و بیمارستان امام خمینی دهدشت تماس گرفته و با صدای بغض آلود خبر از سیلی خوردن خود از دست کسی داد که اصلاً انتظارش را نداشته است: یک مقام مسئول فرهنگی!

در شرح ماجرا و تماس مجدد، صدرالله امینی که حراست بیمارستان است گفت: در حال انجام وظیفه بودم که یکی از پرستاران طبق روال کار از ما خواست همراهان بیمار را که تعداد 9 نفر بوده به بیرون هدایت کنیم تا کار درمان تسهیل شود. من هم بر حسب وظیفه همه را بارعایت ادب به ترک محل دعوت کردم.

امینی ادامه می دهد: اما متاسفانه این همراهان در برابر این امر مقاومت داشته و اصرار بر ماندن در کنار بیمار را داشتند که ناگاه یکی از افراد همراه بیمار،  مشتی به صورتم زد و متعاقب این کار و در کمال ناباوری مقام مسئول فرهنگی که همراه این افراد بود، به جای تلاش و پادرمیانی برای حل موضوع، به حمایت از فرد خاطی با سیلی به صورت بنده زد و مرا شوکه کرد.

این نگهبان بیمارستان می گوید: خوشبختانه همه ی وقایع را دوربین مدار بسته ثبت و ضبط کرده و همه حرفهایم مستند است.

وی با اظهار ناراحتی از موضوع اتفاق افتاده، گفت: متاسفانه برخورد خشونت آمیز اولین بار نیست که برای بنده و دیگر همکاران مشکل ساز می شود، ولی چنین برخوردی از یک مدیر که در راس یک نهاد فرهنگی آن هم در لباس مقدس روحانیت کاملاً دور از انتظار و در حد شوک بود.

امینی در پایان می گوید: موضوع از طریق دایره حقوقی بیمارستان و با شکایت اینجانب در دست بررسی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ایرانی گفت:

  اخلاقشان بد است درست پرستاریک وظیفه دارد نگهبان یک وظیفه دارد افراد همراه بیمار یک وظیفه دارند درمورد پرستار من یک روزبه علت بیماریبه بیمارستان مراجعه کردم بعد ازمعاینه پزشک به صورت ارژانسی پرستار به جای اینکه به حرف ودستور پزشک عمل کنددر مقابل صورتم سه یا چهار نفری استاده وبه من بیمار میخندند امامن این را از نداشتن مدیریت قوی در بیمارستان وراه وروش استخدام که به صورت باند بازی و سیاسی است از نگهبان تا……..

 • دهدشتی -بویراحمدی گفت:

  سلام ………. به خدا برخورد کارکنان بیمارستان دهدشت خیلی بد است ………. حقشون از سیلی بیشتر است

 • هم استانی گفت:

  در استان ما فقط فقط باند بازی وسیاست بازی رواج دارد و گرنه هیچ وجدان کاری ملاک نیست و به همین خاطر هم همیشه محروم عقب افتاده هستیم چونکه نه از لحاظ فرهنگی نه از لحاظ اقتصادی هیچ حرفی را برای بیان کردن نداریم

 • عجبا گفت:

  …. به این بی‌ادبی تا حالا ندییده بودیم!!!

 • شاهد جریان گفت:

  متعجبم چرا ایقدر پای این پرستارای بیمارستان دهدشت و بالا میبرن بابا بروید سوابق تعدادی شو ن و در بیارید ببینید اینا کین از کجا امده اند؟ تحصلاتشون چیه؟ ولا اوناهاشونم که شریفن دارن چوب اینا را میخورن بابا مشکل اخلاقی دارن؟ چرا بیمارستان را ابزاری برای رفتارهای زشت اخلاقی خود میدانند حیف حیف حیف؟ چرا با نوامیس مردم بازی میکنند؟؟؟ اگه فکر میکنن بزرگترای واسه اصلاح میان میخوان این اتفاقات به جای بدتری نرسه؟ چرا متوجه نیستید؟؟؟؟؟؟؟

 • عنایت گفت:

  پرستار کارش مراقبت ازبیمارهست مثلا ازبیمار بعدازعمل،درواقع یک کارگرهست درلباسدسفید و هیچ جای کشور ما به حقوق کارگرها اهمیت نمیدن و توی همه اداره ها فقط به ارکان ثالثی ها توهین میشه،به قول شما اونی که با جون مردم بازی میکنه شاید دکترها باشن نه این کارگران بدبخت

 • علوی گفت:

  حق برخی از این کارکنان بیمارستان بیش از سیلی است . بروید ببینید چگونه با جان انسانها به راحتی بازی می کنند و اسم خود را هم پرستار گذاشتند . بی دلیل قضاوت نکنید . خدا نکند گذرتان به بیمارستان دهدشت بیفتد ولی کاش نظاره گر رفتار آنان بودید .

 • ليزه گفت:

  بهلول جان فقط تو درست گفتی

 • ناشناس گفت:

  برو شکایت کن و درخواست قصاص کن! نه با پول وانعام یا اضافه کاری رضایت دهید ! چون در غیر این صورت ما ان سیلی را حقت می دانیم!
  اگر شکایت کردید مداوم سایتها را در جریان بگزار تا پشتبانیت کنیم!

 • بهلول گفت:

  مسئولین عمری است تلنگوش ( ببخشید سیلی ) میخوابونند زیر گوش مردم .

 • غفار رخشا گفت:

  از کوزه همان تراود که در اوست
  فرهنگ ما همین رو ایجاب میکنه. ما واقعاً در فقر فرهنگی بسر میبریم. متاسفم

  • الالببی گفت:

   مسئول محترم سایت دقیقا بگو کیه و از چه سازمانیه و پست ان چیه دروغ مگو بنده خدا که معلوم کیه

   • محمود آرام / سردبیر گفت:

    سلام
    همانگونه که در متن خبر آورده شده، دوربین مداربسته اورژانس همه ماجرا را ضبط کرده است و دوم اینکه خبر را از منابع مختلف پیگیری کردیم و تایید شده است.
    موفق باشید.

 • دهدشتی گفت:

  یکی از دلایل چنین برخوردهایی از سوی افراد عادی رفتارهای غیر مسولانه از سوی مسولین می باشد که متاسفانه در بسیاری از موارد شاهد چنین رفتارهایی از سوی این مسولین بوده ایم

پربازديد