تاریخ درج خبر : 1393/01/23
کد خبر : ۲۵۲۵۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

ورزش بهمئی همچنان تعطیل است/ مسئولان اقدام کنند

سایت استان: مجموعه ورزشی بهمئی بعلت قطع برق قریب 7 ماه است که مورد بی مهری وبی توجهی اهالی ورزش شهرستان وبخصوص مدیران ورزش استان قرار گرفته است وهنوز خبری از رفع مشکل آن نیست.

به گزارش سایت استان، قریب 7 ماه پیش مجموعه ورزشی شهرستان بهمئی بعلت قطعی برق تعطیل شد واین موضوع باعث شد تا امکان استفاده از این مجموعه ورزشی نیز از جوانان سلب شود.

این مجموعه شامل سالن 1200نفری ،سالن چند منظوره ،سال رزمی ،زورخانه ،استخرشنا وهمچنین ساختمان اداری ورزش وجوانان می باشد.

با وجود اینکه تا پشت مجموعه ورزشی بهمئی برق وجود دارد ولی به علت خرابی وایراد شبکه برق مجموعه که بدرستی کارنشده بود ،این مشکل درست شده است.

متاسفانه علیرغم پی گیری های مکرر ورزشکاران وعلاقمندان و قول ومساعدت مدیرکل جدید ورزش جناب آقای ایزدپور در زمان حضور خود در بهمئی این مشکل همچنان باقی است.

نظر به اینکه ورزش بهترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی و ناهنجاریهای اجتماعی به شمار می رود ومهمترین رکن اساسی هر شهر ومنطقه ،ورزش واماکن ورزشی است که باید به آن توجه ویژه شود وبا اشاره به اینکه تقریبا” زمینه مرگ کامل ورزش بهمئی در این مدت فراهم شده است ، امید می رود مسئولان محترم ورزش استان وشهرستان باتلاش وجدیت بیشتر به یاری تنها مجموعه ورزشی بهمئی بشتابند و ورزشکاران وعلاقمندان به ورزش را در این دیار از بلاتکلیفی نجات دهند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد