تاریخ درج خبر : 1393/01/23
کد خبر : ۲۵۲۶۴۴
+ تغییر اندازه نوشته -

سرفاریاب روحانی ندارد

سایت استان: محسن تباری

شهر سرفاریاب از توابع شهرستان چرام دارای سه مسجد بزرگ با جمعیتی زیاد است که فاقد روحانی است.

به گزارش سایت استان، با وجود این تعداد مسجد و نمازگزاران مشتاق در این شهر نماز جماعت برگزار نمی شود.

بسیاری از ادارت و نهاد های حکومتی و نظامی در این شهر نمایندگی دارند اما روحانی مقیم در این شهر وجود ندارد و برای برگزاری برخی مراسمات روحانی از شهرهای چرام و دهدشت به این شهر سفر می کند.

گفتنی است برخی از مردم با درخواست از خبرنگار سایت استان مبنی بر پوشش این خبر، خواستار حل فوری این مشکل به صورت فوری در شهر سرفاریاب شدند. 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ساداتی گفت:

    استاندار محترم از همین خاکی پس تادیرتر نشده کاری کن جای تاسف دارد تاکی بایدبرای مردگان سرفاریاب از دهدشت وچرام برویم وروحانی بیاریم تشکر از اقای تباری که حقایق نوشتی

  • آخوند گفت:

    آورده اند جماعتی در مسجدی آماده نماز بودند که جوانی تنومند ، کارد به دست وارد مسج شد و با صدای رسایی فریاد زد آیا فرد مسلمانی میان شما هست؟ از ترس کسی چیزی نگفت ، بار دیگر با صدای رساتری تکرار کرد بالاخره پیرمردی از میان جمع جلو آمد و به دنبال جوان بیرون از مسجد رفتند ، جوان گله گوسفندی را نشان داد و گفت : می خواهم این گوسفندان را قربانی کرده میان فقرا تقسیم کنم پیرمرد شروع کرد به سر بریدن مدتی بعد کناری نشست، جوان دید پیرمرد خسته گشته با کارد خون آلود به مسجد برگشته و این بار نیز با صدای بلند صدا زد آیا در میان شما مسلمانی هست؟ جماعت از این که جوان را با کارد خون آلود دیدند و پیرمرد را نیافتند بسیار ترسیدند و کسی جلو نیامد مدتی بعد همه امام جماعت مسجد را نشان دادند، امام جماعت برخود لرزید و گفت به عیسی مسیح قسم کسی با چند روز نماز خواندن مسلمان نمی شود!!!!!!!!!!!!

پربازديد