تاریخ درج خبر : 1393/01/24
کد خبر : ۲۵۲۷۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

درخشش کشتی گیر هم استانی درمسابقات انتخابی تیم ملی

سایت استان: کیوان سروش مقدم

“مهدی یونسی فرد” کشتی گیر استان در جریان رقابت‌های انتخابی تیم ملی مقام سوم وزن 55 کیلوگرم را از آن خود کرد.

yonesfar

مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان روزهای 21 و 22 فروردین ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد ومهدی یونسی فرد کشتی گیر فرنگی کار وزن 55کیلوگرم وتنها نماینده استانمان در این دوره از مسابقات بود که توانست با یک استراحت وسه پیروزی ویک شکست به مقام سوم برسد.

وی در دور اول استراحت داشت ودر دور دوم کشتی گیری از کردستان را شکست داد اما در دور سوم در یک کشتی نفس گیر و نزدیک مغلوب کشتی گیر مازندرانی شد ،یونسی فرد با وجود این شکست وبه کمک مربی پرتلاش خود کامران گرگانی توانست یکبار دیگر به کشتی برگردد ودر دورهای چهارم وپنجم با برتری مطلق مقابل کشتی گیرانی از خوزستان ولرستان ،مقام سوم این دوره از مسابقات را بدست آورد.

رده‌بندی انفرادی این رقابت‌ها به شرح زیر است:

50 کیلوگرم: 1- رضا خدری (تهران) 2- محمد پیامنی (لرستان) 3- هادی تختایی (خوزستان) 4- سینا شیرازی (اصفهان) 5- میلاد باباعلی (لرستان) و احسان چمانچی (خراسان رضوی)

55 کیلوگرم: 1- بهروز ملکی (خوزستان) 2- نبی اله کریمی (مازندران) 3- مهدی یونسی فرد (کهکیلویه و بویراحمد) 4- ایمان سالاروند (خوزستان) 5- امین روز قادری (خوزستان) و امیر حسین ترک خوش (تهران)

60 کیلوگرم: 1- علی ارسلان (مازندران) 2- مهران داداشی (گیلان) 3- پیام رحیمی (کردستان) 4- میلاد تیموری (فارس) 5- جواد رحمت (خراسان رضوی) و رضا نادری (فارس)

66 کیلوگرم: 1- پژمان پشتام (تهران) 2- یوسف حاجی ابراهیم (خوزستان) 3- حسین خواجه وند (مازندران) 4- عرفان سعادتی (لرستان) 5- پرهام قنبری (فارس) و علی برزگر زاده (تهران)

74 کیلوگرم: 1- پیام بویری (خوزستان) 2- فرشاد بلفکه (لرستان) 3- مهدی فلاح (تهران) 4- سجاد فرج‌پور (مازندران) 5- حسین دامن افشان (خراسان رضوی) و علی محمود (تهران)

84 کیلوگرم: 1- علی شریفی (خوزستان) 2- ادریس ابراهیمی (کردستان) 3- ابوالفضل فلاح‌دوست (تهران) 4- مرصاد مرغزاری (مازندران) 5- مهرداد امان زاده (خراسان شمالی) و میلاد مسعودی (مازندران)

96 کیلوگرم: 1- محمد ابراهیمی (کردستان) 2- امیرحسین حسینی (مازندران) 3- امیرحسین خان پور (مازندران) 4- امیر زرین چگینی (تهران) 5- مجید محمودی (لرستان) و محمد بیرانوند (خوزستان)

120 کیلوگرم: 1- آرمان نظری (لرستان) 2- بابک رزمپوش (مازندران) 3- آرش عرب (گلستان) 4- سجاد جلیلیان (کرمنشاه) 5- ایمان فاریابی (کرمان) (مسابقات وزن 120 کیلوگرم به صورت دوره‌ای برگزار شد)

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • فولادیان....... می‌گه:

    درووووووووووووووود بر ببر لر……………….

  • كشتي گير می‌گه:

    همه میدونیم که مسولین شهرستان هیچ کاری برای این کشتی گیر انجام ندادند.

  • مارال می‌گه:

    از جوونای با لیاقت حمایت کنید که دیگران هم انگیزه پیدا کنن. جوونای لایق توی این استان کم نیستن…

  • کیو مرث دوستکام می‌گه:

    بنده هم این موفقیت های یونسی فرد را به جامع ورزش استان ، مدیر کل محترم جناب آقای ایزد پور ، موسوی ریس اداره ورزش وجواان شهرستان، هیئت کشتی شهرستان کهگیلویه ، اقای گرگانی و همه کسانی که به هر نحوی در کنار ایشان بودن تبریک می گویم جا داد مدیر کل محترم ومسئو لین ورزش شهرستان این عزیز را با کمک های مالی ومعنوی جهت موفقت های بیشتر تشویق نمایند

  • مارال می‌گه:

    تبریک میگم احسنت داره آففففرین

  • هم استانی می‌گه:

    درود بردهدشت وسلام برگرگانی ویونسی فرد دلاور

  • اسلام رسايي نسب می‌گه:

    بارکلا

200x208
200x208