تاریخ درج خبر : 1393/01/24
کد خبر : ۲۵۳۰۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

زارعی: با مدیریت جهادگونه و عزم ملی سایه فقر را از سر مردم برداریم

سایت استان: نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا گفت: همه باید تلاش کنیم که با کاری جهادگونه و عزم ملی سایه شوم فقر را از خانواده های نیازمند برداریم.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، غلام محمد زارعی در دیدار با مدیر کل کمیته امداد استان با تقدیر از تلاش ها و زحمات امدادگران کمیته امداد در خدمت رسانی به قشر محروم جامعه،، گفت: در فضای سخت اقتصادی امروز حوزه فعالیت کمیته امداد تحت تأثیر فشارها قرار دارد و گرایش به سمت حمایت کمیته امداد بیشتر و شاهد افزایش ارباب رجوع هستیم.

IMG_7597 [640x480]

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد علاوه بر حمایت مادی از مددجویان اقدامات مطلوبی در راستای توانمندسازی مددجویان با ایجاد کار و تلاش برداشته،  تصریح کرد: کمیته امداد تاکنون اقدامات موثری در فقرزدایی از جامعه و بخصوص در راستای اشتغال زایی مددجویان نیازمند برداشته و ضروری هست که سایر دستگاهها و نهادها در این زمینه یاریگر نیازمندان این نهاد باشند.

زارعی دلیل موفقیت امدادگران در امر خدمت رسانی را داشتن روحیه ی معنوی ،انقلابی و جهادی و انگیزه الهی دانست و افزود: این روحیه موجب شده تا کار و رسیدگی به امور محرومان با سرعت بیشتر و در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد و این مسئله رضایتمندی فقرا و مددجویان را به دنبال دارد.

عضو کمیسیون صنعت و معدن مجلس شورای اسلامی بیان داشت: حقیقتا یکی از واحدهای موفق که ایجاد رضایتمندی بسیار خوبی داشته کمیته امداد بوده و این توانمندی را دارد که بتواند در بحث ایجاد اشتغال و محرومیت زدائی بیش از گذشته فعالیت کند.

وی با آرزوی توفیق امدادگران برای خدمت رسانی بهتر به مددجویان، تصریح کرد: با اولویت بندی نیازمندیها و ظرفیت های مددجویان می توان خدمات بهتری به آنان ارائه داد.

زارعی آمادگی مجمع نمایندگان استان را جهت همکاری با کمیته امداد در رفع مشکلات مددجویان اعلام کرد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان دراین دیدار گزارشی از عملکرد یکساله کمیته امداد استان ر ا ارائه نمود و گفت: در سال جاری با توجه به شعار سال، رویکرد امسال کمیته امداد رویکردی فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی است و هدف از تحقق این اهداف توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت می باشد.

سیدغلامرضا متقی رسالت کمیته امداد را توانمندسازی خانواده های تحت پوشش در حوزه های سلامت، فرهنگی و اشتغال عنوان کرد و گفت: کمیته امداد امام بر پایه‌ی توانمندسازی محرومان و مددجویان در همه‌ی ابعاد فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی با تأکید بر هدایت خانواده ها به سمت و سوی کار، اشتغال، تولید و خودکفایی فعالیت می نماید و در این راستا نیازمند تعامل و همکاری همه جانبه مسئولین ارشد استانی می باشد.

وی مهمترین وظیفه‌ی امدادگران را تلاش برای جلب رضایت مردم و انجام خدمت صادقانه دانست و ادامه داد: باید توانمندسازی مددجویان در راه خدمت‌رسانی به آنها به نفع محرومان و در راستای رضایتمندی آنان باشد.

متقی تصریح کرد: در حال حاضر این نهاد با ارائه خدمات حمایتی، اطلاع رسانی و نظام جامع خانواده، بسترهای لازم برای توانمندسازی خانواده‌ها را فراهم نموده که خوشبختانه تقاضا از سوی مددجویان برای ایجاد طرح‌های اشتغال‌زا و زودبازده به یک خواسته‌ی عمومی تبدیل شده است.

وی اظهار امیدواری کرد که بتوانیم  مسئولین ارشد استانی و تمامی نخبگانی که در استان ما و استانهای مجاور هستند را جهت امورات کمیته امداد و در راستای خدمات جهادی با این نهاد همراه نماییم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد