تاریخ درج خبر : 1393/02/13
کد خبر : ۲۵۳۳۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -

بازنشر: ماندگارترین فروشگاه کامپیوتری استان را بشناسید

پس از انتشار گزارش زیر آقای مهدی آذرآیین موسس سینا رایانه که اکنون در زنجان کارخانه «ابزار دقیق زنگان» را تاسیس کرده با سایت استان تماس گرفت و ماجرای تاسیس سینارایانه را از زبان خود بازشرح کرد که باعث تکمیل این گزارش شد. گفتنی است آذرآیین پس از مرگ پدر و مادرش در سانحه تصادفی در یاسوج ده سالی هست ساکن زنجان می باشد.

german (11)

مهدی آذرآیین موسس سینارایانه

آگهی خبر: شما که این مطلب را می خوانید اگر ساکن یاسوج باشید حتما بارها برای خرید قطعات سخت افزاری و یا تهیه نرم افزار گذرتان به بازار آشفته سخت افزار و نرم افزار یاسوج افتاده و متوجه اشباع این بازار از نام اشخاص و شرکتهای کوچک و بزرگ تازه تاسیس و محو شدن قدیمی های این صنف شده اید.

بچه های تحریریه سایت استان که در عمر ده ساله این رسانه اینترنتی با فعالین این صنف از گذشته تا به امروز سر و کار داشتند یک نام آشنا را همچنان می بینند که نه تنها از رنگ و رو نیفتاده بلکه هر روز در حال توسعه و ارائه خدمات بهتر است.

سینا رایانه به تاسیس ۱۳۷۷ شاید اولین فروشگاه کامپیوتری این شهر نباشد ولی به جرات می توان گفت ماندگارترین و قدیمی ترین فروشگاه نرم افزار و سخت افزار شهر یاسوج میباشد که با مدیریت سعید سجادیان و کریم شایان همچنان در حال پیشرفت و توسعه می باشد و ما را بر آن داشته تا برای آشنایی و مرور خاطره های خودمان از تصاویر قدیمی این فروشگاه و داستانهای شنیدنی یک کسب و کار رایانه ای از آنها دعوت کنیم به دفتر سایت استان بیایند و علاوه بر شرح تاسیس این فروشگاه راز دوستی و شراکت محکم خودشان را برای مخاطبان بازگو کنند.

3

فروشگاه سینا رایانه در خیابان شهید هرمزپور- سال 1382

شروع دوستی و شراکت

سجادیان: من و شایان از اول دبیرستان در یک کلاس بودیم، بعد در دانشگاه آزاد یاسوج رشته کشاورزی خواندیم و تا به امروز در سینارایانه همراه هم هستیم.
شایان: سعید از سال 84 تا کنون بعنوان نائب رییس صنف خدمات رایانه فعالیت داشته و اکنون نیز در حال گذراندن دوره کارشناسی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات گرایش کسب و کار الکترونیک در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران می باشد. خودم نیز بمدت 8 سال در سازمان تبلیغات کارشناس فناوری بودم و در حال حاضر بعنوان کارشناس برنامه ریزی سازمان صنعت معدن و تجارت مشغول هستیم.

آغاز سینا رایانه00000-(1)

سال ۷۷ مهدی آذرآیین تهرانی که فرزند یک سرهنگ نیروی انتظامی بود سینارایانه را در پاساژ حیدری راه اندازی کرد.
بعد از آن در سال ۸۱ سینا رایانه به جای فعلی در طبقه زیرین عکاسی ایران عکس منتقل شد که تا آن زمان ما مشتری ثابت سینا رایانه بودیم.
به مدت چهار ماه باقر سجادیان در سینارایانه فعالیت داشت درحالیکه  من(سعید سجادیان)  آن زمان در سی سخت مشغول خدمت سربازی بودم و کریم شایان هم دانشجو بود از دور در جریان فعالیت فروشگاه بودیم. تا اینکه یک روز آقای آذرآئین از برادرم ایشان را تنها گذاشت گله کرد و از من خواست به جای برادرم با ایشان همکاری کنم، این درخواست همکاری شروعی شد برای فعالیت من در سینا رایانه که بعد ازآن تا سال 83 که آذرآیین عازم زنجان شد  من و کریم ماندیم و فروشگاه سینا رایانه.

از زبان مهدی آذرآیین موسس سینارایانه:

مهدی آذر آیین فارغ التحصیل مهندسی شیمی از دانشگاه امیرکبیر و موسس سینارایانه در تماس با سایت استان ماجراهای تاسیس این شرکت را اینگونه تعریف کرد: ۲۴ سالم بود و تازه از سربازی برگشته بودم. همیشه دنبال کار جدیدی بودم که معمولا انجام نمیشد و دیدم در یاسوج همه شرکتها فقط در زمینه سخت افزار فعالیت میکنند و نرم افزارهای پرکاربردی مانند آرشیکد و فوتوشاپ به سختی پیدا میشد و در آن موقع طوری کار کردیم که بعضی از نرم افزارها زودتر از شیراز حتی در سینا رایانه در دسترس مردم قرار میگرفت.

از راست: باقرسجادیان و مهدی آذرآیین سال ۸۱

آذر آیین:  از اسم سینا خوشم می اومد اما زورم نرسید اسم پسرم را سینا بگذارم. پس از فوت پدر و مادرم در حادثه رانندگی در یاسوج عازم زنجان شدم و در حال حاضر در در کارخانه ابزار دقیق زنجان که خودم تاسیس کردم که در زمینه کالیبراسیون تجهیزات صنعتی و تهیه تابلو های ایمنی بعنوان مدیرعامل شرکت مشغول هستم.

یاسوج را خیلی بیشتر ترجیح میدادم چون مردم روراستی هستند و خیلی راحتتر می شه دوست صمیمی پیدا کرد. رودخونه و آبشار یاسوج واقعا نعمت بزرگی است.

آذر آیین: وقتی تصمیم گرفتم از یاسوج برم حیفم اومد که سینارایانه تعطیل بشه و مطمین بودم آقایان سجادیان و شایان به خوبی و حتی بهتر می توانند این شرکت را زنده نگه دارند و توسعه دهند.

وقتی اخبار یاسوج  را از تلویزیون میبینم ناخودآگاه حساس میشوم و اگر  از بین مشتریان کارخانه سفارشی از یاسوج ببینم سراغ می گیرم چرا که هنوز احساس شهروندی یاسوج را دارم.
شایان: بعد از یک سال صاحب مغازه گفت پسری دارم که یا باید شریکتان شود یا اینکه مغازه را به او تحویل دهید و پس از آن مجبور شدیم به خیابان هرمزپور(آریوبرزن) نقل مکان کنیم در آنجا هم پس از یکسال به خاطر اسم و رسمی که سینارایانه پیدا کرده بود و رجوع مجدد مشتریان قدیم، صاحب ملک جدید هم همان در خواست را از ما داشت.00000-(4)
سینارایانه در حال حاضر نماینده رسمی برندهای فراسو٬ مانیتورهای سامسونگ ٬ سام سرویس ٬ اینترنت پرسرعت آسیاتک در استان را دارد و طی قراردادی که با تعاونی پانزده خرداد و فروشگاه رفاه بعنوان شعبه دوم دارد فروش اقساطی سخت افزار را انجام می دهد.
بانک نرم افزار٬ فروش سیستم، لپ تاپ، تبلت و تجهیزات سخت افزاری جانبی خلاصه فعالیتهای سینارایانه است. به تازگی با طرح آسان خرید که هزینه بصورت اقساطی در هشت قسط تا سقف پنج میلیون تومان با سود مشخص بانکی دریافت می شود خرید آسانی را برای مشتریان فراهم کرده است.
در حساب کتاب مالی و شراکت هیچوقت مشکلی نداشتیم. هرچند کسری داشتیم ولی هیچگاه به طرفین حساب و صاحب ملک بدقول نشدیم به طوری که امروز زندگی ما را سینارایانه می چرخاند.

خاطرات جالب:

سجادیان: یکی از دوستان و همکاران ما در فروشگاه آقای … بود که یک مودم زولتریکس یک چیپ خرید و فردا اول صبح اومد فروشگاه گفت: دستتون درد نکنه عجب مودمیه دیشب ماتریکس 3 را با اینترنت دیال‌آپ دانلود کردم!
سه سال پیش یکی اومد با عصبانیت گفت: کامپیوترم مشکل داره و مدام قفل می کنه گفتم: احتمالا دو تا آنتی ویروس روش نصب کردی و یکی را باید پاک کنی. گفت: من بلد نیستم میارمش خودتون درستش کنید. فرداش من اومدم فروشگاه دیدم اونجاست و خیلی هم عصبانیه تا منو دید گفت آقای سجادیان خوب نیست آدمو مسخره می کنین دیروز گفتید کامپیوتر را بیارم حالا آوردم همکاراتون می خندن و باز مشکلشو حل نمی کنید خواستم آرومش کنم گفتم کجاست تا خودم درستش کنم دیدم فقط مانیتور را آورده و نشونم میده خودمم خنده م گرفت.
شایان: خاطره دیگرم برمی گردد به مدتی قبل. ساعت 12:30 شب یکی از مشتریان که از آشنایان معرفیش کرده بود به موبایلم تماس گرفت و گفت: سیستمی که بهم فروختید مشکل داره ٬ اصلا دست دومه ظاهرا! ازش پرسیدم چطور مگه؟ گفت: جعبه اسپیکرش را باز کردم دیدم شارژر موبایل شما داخلشه ٬ بهش گفتم اون شارژر موبایل نیست و آداپتور اسپیکرهاست.

آذرآیین: تازه دوربین دیجیتال اومده بود و شخصی که روبروی سینا رایانه عکاسی داشت مضطرب اومد مغازه و گفت از یه عروسی عکس گرفتم و همه پاک شدند نزدیک بود درگیری بین داماد و عکاس در مغازه بالابگیره که خوشبختانه عکسها را تونستیم ریکاوری کنیم و بعد از چند دقیقه این مشتری عصبانی ما با شیرینی به سینارایانه برگشت و کلی تشکر کرد که شیرینی اون هیچوقت از یادم نمیره.2

اولین ها:

اولین کرایه ای که ما پرداخت کردیم ۱۷۰ هزارتومان با یک میلیون رهن بود.
اولین نرم افزاری که فروخته شد آرشیکد بود که توسط مهندس هاشمپور خریداری شد.
اولین نیروهای استخدامی شرکت در سال 86 که در سینارایانه شروع به کار کردند دو همکار خانم بودند، و پس از آن در خدمت آقایان سجاد و ستار الگامه٬ وحید سجادیان و ایلیاد نبی پور و آقایی با نام شاهین و خانم لهراسبی و سیاوش اسکندری، مهدی و احمد خسرویان، صالح محمدی زاده و حتی چند نفر از افغان های مقیم یاسوج بودیم.
اولین فروشگاه نرم افزاری و اولین فروشگاه اینترنتی در استان را با کمک فرزاد جهانگیری و با همکاری شرکت پرداخت پست راه اندازی کردیم ولی به دلیل سود 5درصدی پست و به صرفه نبودن فعالیتش را تعطیل کردیم.
اولین طراح لوگوی سینا رایانه آقای علی محقق سردبیر فعلی روزنامه کشوری ابتکار است که در تابستان 82 کارمند جهاد کشاورزی استان بود.
ابتدا شروع به رایت نرم افزارهای خارجی و فروش نرم افزارهای شرکتی ایرانی کردیم و پس از مدتی با راه اندازی بخش سخت افزار و اخذ نمایندگی شرکتها کار ما گسترده تر شد.

 

سینا رایانه هم اکنون در خیابان طالقانی جنب بانک ملت هفت تیر picedit (421)_DCEو در طبقه زیرین ایران عکس فعالیت می کند. از طریق سایت فروشگاه به آدرس 30nashop.ir  و شماره ۲۲۲۷۸۲۱ و تلفکس ۲۲۳۴۵۲۸ سفارشات غیرحضوری را نیز انجام میدهد.

 

 

 

آگهی خبر:  سایت استان هر هفته یک سوژه خبری از بازار را به شکل آگهی در خبر منتشر می کند. اگر کسب و کاری را می شناسید که  دارای ارزشهای خبری باشد و تهیه گزارش از آن برای مخاطبان سایت استان می تواند جالب باشد به ما اطلاع دهید: ۰۷۴۱۲۲۲۱۱۱۴

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • رسول احمدی گفت:

  اره واقعا ماندگاره .اولین بار که کامپیوتر خریدم سی دی آی جی آی رو از سینا رایانه گرفتم .ولی واقعا تاسف اوره که داره از بازار محو میشه .خصوصا از وقتی شرکتایی مثل پی سی نت و چرتکه بازار رو گرفتن .لطفا بازم به اوج برگردید.اقایان سجادیان و شایان تشکر بابت تمام خاطراتی که از دنیای نرم افزار برامون ساختید .مرسی

 • حسین گفت:

  موفقیت روز افزون مدیران ارجمند فروشگاه سینا رایانه آرزوی قلبی همه ماست…

 • همسفر گفت:

  سلام
  امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید آقایان سجادیان و شایان .

 • اصناف گفت:

  درود بر سعید سجادیان که هماره در خدمت مردم وهمشهریان عزیزهست و از جوانان بازاری و فعال اصناف می باشند

 • احسان تیموری گفت:

  درود و خسته نباشید به این عزیزان سخت کوش

 • 7howz گفت:

  یه مغازه تو 7حوض هست که نرم افزارای 3تومنی سینا رایانه رو میده 12 تومن، به قیمت روی بسته، بابا برید حالشو ببرید….
  درود بر کاکاوند

 • دارا گفت:

  ای ولا ، ما که دمچنار زمینی و ملکی و باغی و … نداریم
  پس اونی که از شما کیس گرفته ، یه سرمایه دار تو دمچنار بوده
  ما نبودیم
  پس شما هم فروشنده جنس به ما نبودین
  لذا یه فروشگاه دیگه بوده
  حالا ما هم به نیت اون یکی فروشگاه ، که شماها نبودین و مشتریشون اهل دمچنار بوده ، پولو صرف امور خیریه میکنیم
  باشد که مقبول افتد

 • دوستدار چنار گفت:

  راستی خارج از شوخی زمین دم چنار العان چقده میخام بخرم دست مریزاد از این برادران که میبخشند انشالا خدا بیشتر بهشون بده درضمن کاش منم یه چیزی ازشما خریده بودم پول هم نداده بودم

 • شهر کامپیوتر نو اوران گفت:

  سلام سلام.
  اگه دشمن نداشتین باید به قدرتتون شک میکردین.
  متاسفانه ما احساس کردیم دوستامون به جای نقد شما رو سلاخی کردن.
  البته این مدل رفتار اینجا زیاد دیده میشه شما به دل نگیرید.
  ارزوی موفقیت و سربلندی و ماندگاری برای شما دوستان و همکاران عزیز و داریم.

 • دارا گفت:

  یادم رفت اینم بگم
  راستش منم یک کیس از سینا رایانه گرفتم ، هنوز هزینه رو پرداخت نکردم
  آقایان شایان و سجادیان اگه به نرخ همون روز باهام حساب میکنین ، تا پولشو بدم
  اگه میخواین به نرخ روز حساب کنین ، اصلا انتظاری نداشته باشین
  اگه هم یادتون رفته ، که هیچ ، احتمالا من کیسو از کسی دیگه گرفتم که با شما اشتباه گرفتم (ببخشید دیگه / حافظه یاری نمیکنه)

  • شايان گفت:

   دارا جان
   30 تمن اوسو یه زمینی وه دمچنار ایابی
   الان هم ار یه زمینی ، باغی وه دمچنار ایی، عیب نیاره حلال حلال

 • دارا گفت:

  با سلام
  خدمت دوستان سینا رایانه و همه عزیانی که در رشد و تعالی و توسعه استان در هر زمینه ای گامی برداشته اند ، سپاسگزاریم
  عنوان اشخاص ، سال تاسیس ، و … مهم نیست ، مهم ارایه خدمت صادقانه و مفید به هم نوع است
  امیدوارم که همیشه موفق و سربلند باشید

  پاورقی
  “من پیشنهاد میدم ، امضاء جمع کنیم تا در همایش چهره های ماندگار از شایان و سجادیان تجلیل بشه”

 • من گفت:

  سلام.من از همین جا از دوستان سینا رایانه حلالیت می طلبم.سی دی بازی دلتا فرس رو و یکی بازی دیگه سال های 80،دقیقا یادم نیست.رایت کردم مقداری از پول شو کم داشتم قرار شد بیارم فراموش کردم.دیگه حلال کنیدخیلی ها تو این کار وارد شدن ولی هیشکی ماندگار نبود.درود به شما

 • وحید گفت:

  واقعا کاره قشنگی بود

 • مهران گفت:

  دستتون درد نکنه خیلی جالب بود این روش معرفی ایده ی خوبی بود

 • ناشناس گفت:

  شایان

 • رضا جاوید گفت:

  واقعا بعضی شرکتها برامون پر از خاطره هستن .اولی شرکت مهندس دیو دیده تو زمانی که اولین کامپیوتر ها رو تجربه میکردیم .شرکت اقای سالیانی که تو زمینه تایپ و کپی رنگی بصورت کاملا حرفه ای اولین تو استان بود .شرکت سینارایانه هم که با مدیریت جالب اقای اذراین اولین بانک بزرگ نرم افزاری تو استان بود .یادمه بس که مغازشون شلوغ بود از در نمیشد رفت تو .

 • پژمان گفت:

  باسلام
  بی شک یکی از بهترین و معتبرترین شرکتهای موجود در یاسوج سینا رایانه میباشد و بس !! مثل بعضی از همکارای موجود در بازار نیست که با هزار کلک و دروغ یه شرکت تاسیس کردن و مردم بیچاره رو تیغ میزنن و بعد گندشون بالا میاد تا دیگه دیره و کلاه رفته سرشون!! خیلیا بودن که با برگه های شکایت رجوع کردن به صنف و تعزیرات که آقای ایکس قرار بوده یه سیستم براشون ببنده و بعد که مشتری میبره میبینه اون چیزی نبوده که تو لیست قیمت نشونشون داده!! بله تنها سرمایه ای که سینا رایانه داره اعتمادی هست که مشتریان رو جلب خود کرده!! خیلیا بودن که خودشون رو بیل گیتس یاسوج معرفی کردن و حتی نمیتونن یه نرم افزار ساده رو نصب کنن…!! ارزش اعتماد و مشتری مداری خیلی بالاتر از دکوراسیونای شیک و پیک و انچنانیه آقایان دست اندرکار بازار کامپیوتر یاسوج با شما هستم….هنوز خیلی مونده تا سجادیان وشایان بشین!!!

 • ناشناس گفت:

  باسلام دراینکه اقای مهندس داریوش دیودیدهاز نخبگان و تحصیلکرده های استان هست شکی نیست ولی به نظر من اقای سجادیان در این چند سال توانست خیلی خوب هم در ارتباطات اجتماعی و هم در زمینه کامپیوتر که دو اصل مهم در کارشان محسوب میشود براید ما با این عکسها و دلنوشته ها به دوران خوش نوجوانی رفتیم مهم اولین و اخر بودن نیست مهم اینه که مردم راضی باشن که الحق سینا رایانه خوب از پس این امتحان بر اومد

 • استاد گفت:

  با سلام
  آقای آذر آئین مردی خوشرو و زحمتکش و با آرزو های بزرگی بود . که یادش برای ما همیشه عزیز می ماند .
  اما کامپیوتر را آقای مهندس داریوش دیودیده که از نخبگان و استعداد های تحصیلی استان هستند با شرکت و آموزشگاه بهینه به استان وارد نمودن که در اصل لقب پدر کامپیوتر استان شایسته ایشون هست . و پس از ایشان شرکت رسام پس از آن آقای غفاری و آقای فریدی و …..
  سینا رایانه جز رتبه دهم با بالا می باشند . ولی کیفیت کار شخص آقای آذرائین و نحوه برخورد ایشان با مشتری از سبک خاصی برخوردار بود.

 • sadegh گفت:

  رهوار رایانه جز اولین شرکت های کامپیوتری یاسوج بوده.

 • علی گفت:

  تبلیغ خوبی بود -حیف از سایت ورسانه وا اسفا

  • ناشناس گفت:

   حیف از … که متن رو کامل نمی خونی ، علی جون اول متن نوشته اگهی خبر !!!!

 • ناشناس گفت:

  دوستانی که دارن تخریب میکنن سعی کنن یکم بزرگ بشن و از پیشرفت بقیه خوشحال باشن، اگه تیتر خبرو درست بخونید متوجه مشید که این خبر درباره ماندگارترین بوده نه قدیمیترین، اگر شما ماندگارتر سراغ دارید بگید تا دوستان اشتباهشونو متوجه بشن اگر هم نه که دیگه چرا اعتراض میکنید؟
  ضمنااون دوستی که درباره خاطرات مدیر سینا رایانه اعتراض داشته و به ایشون توهین کرده مطمئن باشه که مهندس سجادیان یکی از کار بلدترین آدمای استانه، ضمنا ایشون کسی رو مسخره نکرد، فقط یه خاطره کاری از یه نفر تعریف کرد که هیشکی اون یه نفرو نمیشناسه بجز خودش، شما از کجا میدونی که اون موقع آقای سجادیان چه برخوردی با اون شخص داشته که الان با اطمینان درباره ایشون نظر میدین؟
  راستی جناب معترض باسواد، به هیچ رشته تحصیلی اهانت نکن، راستی خودت کجا و چه رشته ایی درس خوندی؟

 • مجتبي گفت:

  یاد قدیما بخیر،روزگاری که خرید نرم افزار و بازی به قیمت پشت جلد هزینه زیادی داشت.ما بودیم و همین بانک نرم افزار.وقتی تعطیل بود کلی حالمون گرفته می شد چون دیگه جایی نبود که بریم..یاد قدیما افتادم دست خوش.مرسی که خاطرات ما رو زنده کردین و هنوز ماندگارین

  • سجادیان گفت:

   اقا مجتبی ماندگاری سینارایانه به وجود عزیزانی مثل شما بوده و هست

 • ناشناس گفت:

  اقای امیر هر شخص و هر صنفی در شغل خود خاطرات زیادی از مشتریان شون دارندنمونه اون ،خاطرات یک پزشک قانونی است،می تونید سرچ کنید،حتی چندین روزنامه اون رو کار کردند،یا نمونه دیگر اون خاطرات یک عاقد،هر کدام پر از اتفاقات گاها جالب و خندار از مراجعه کننده به اون سازمان و دفاتره،وقتی اسمی از کسی نیست این کار اسمش تمسخر نیست،خاطره هر صنفی شیرینی خود شو داره،عینک بدبینی رو بردارید،کمی لبخند در روزگار پر از استرس امروز بد نیست.شما اگر مشکل دیگه ای با اداره کنندگان سایت یا این شرکت کامپیوتری دارید می تونید منصفانه نقد کنید و با احترام بیان کنید،این طور نظر دادن برای شما که احترام به هموطنان براتون مهمه درست نیست،موفق باشید

 • ناشناس گفت:

  شرکت فراز رایانه زاگرس خیلی ازش قدیمیتر هست مربوط به سال ١٣٧٧ هست

  • ناشناس گفت:

   دوست عزیز اولین بانک نر افزار و در ضمن تاریخ شروع کار سینا رایانه هم 1377 بوده

  • ناشناس گفت:

   فک نکنم 1377 از 1377 خیلی قدیمیتر باشه …..

 • ناشناس گفت:

  واقعا متاسفم
  نمی دونم اینجا سایت اجتماعی-فرهنگی هستش یا مرکز پیام های بازرگانی سروش.
  دلی هم نمی بینم که بخواد وقتی از موسسه یا حتی دکه ای گزارش میگیرین به تعریف و تمجید از فلان شخص بپردازید.
  (شما به نوعی دارین خانواده و خاطرات دو نفر را بیان میکنید نه درباره اولین ها جستجو کرده اید.شاید به دلیل دوستی مسئولان سایت با صاحبان این فروشگاه به تعریف و خاطره گویی و عکس و …. از انها پرداخته شده است)
  اگه میخواین که سایتی حتی در حد وبلاگ های معتبر داشته باشین از این چرندیات و تبلیغات در قالب گزارش خودداری کنید.

  • admin گفت:

   پاسخ از طرف سایت استان:
   اینجا سایت اطلاع رسانی استان کهگیلویه و بویراحمد است. تصمیم گرفتیم بصورت هفتگی و به ازای هر صد خبر یک خبر گزارش از سوژه های خبری بازار و شهرهای استان تهیه کنیم و البته تفاوت کار ما با دیگر رسانه هایی که اختصاصا به هدف تبلیغات و درآمد مشغول هستند در این است که سایت استان تنها گزارشهای دارای ارزش های خبری را در آگهی خبر قرار می دهد. سایت استان فقط آگهی هایی کار می کند که برای مخاطبان استان جالب باشد که درباره این مطلب هم کامنتهای بینندگان محترم بیانگر ارزش خبری این گزارش می باشد.
   و تفاوت دیگر تبلیغات در سایت استان هم اینکه بصورت خیلی محدود و هفتگی به ازای هر صد خبر یک آگهی خبر کار میکنیم.

 • امیر گفت:

  با سلام خدمت آقایانی که ادعا دارند خودشان اولیهای رایانه یاسوج هستند.نه برادر از شما قدیمی تر وبا سوادتر در این رشته زیادند اما بی ادعا.درضمن این را بدانید ویاد بگیرید که همه کس همه چیز را نمیداند وهر کس در کار خودش خبره است خوشم نیامد از این خاطره تعریف کردنتان وبه مسخره گرفتن همنوعتان به خاطر انکه مانیتور را به جای کیس به پیش شما آوردند ویا آنکه دیگری فکر کرده باتری اسپیکرش باتری موبایل شماست.انیها هیچکدام خنده ندارد خنده دار آن است که شخص با سواد دانشگاهی مثل شما نداند چطور رفتاری داشته باشد تا دیگران الگوی خویش پندارتان.مگه خودتان از اول میدانستید که………………؟خدا را شکر که خودتان گفتید که کشاورزی خواندید وگر نه فکر میکردید بیل گیتسیت .

 • مهندس گفت:

  بی شک پدر علم کامپیوتر در استان مهندس داریوش دیودیده بود بنده خود از کارآموزای ایشان در آموزشگاه بهینه بودم ، زمانی که کامپیوتر را در اوایل دهه 70 وارد استان کرد بیشتر ادارات استان کامپوتر نداشتند. درود بر شرفت مهندس دیودیده که در جهت اعتلای آموزش کامپیوتر در استان خدمات ارزنده ای داشتی و جای تقدیر ویژه دارد.

 • ناشناس گفت:

  گفته اند اولین بانک نرم افزار نه اولین شرکت کامپیوتری

 • ناشناس گفت:

  اولین شرکت کامپیوتری استان به نام شرکت بهینه یاسوج و با مدیریت مهندس دیودیده بود که در سال 1372 در پاساژ شهرداری یاسوج فعالیت می کرد و همزمان اولین آموزشگاه کامپیوتر استان را راه اندازی نمود و به جرأت می شود گفت که از مهندس دیودیده به عنوان پدر کامپیوتر استان یاد کرد.

 • ناشناس گفت:

  لطفا از اردکان های بازاری قدیمی گزارش تهیه کنید

 • سید یوسف مرادی گفت:

  مطلب بسیار خوبی بود…احسنت…خاطرات زیادی را برای من یاد آوری کرد…آذرآئین آدم پر تلاشی بود . یاد فرزاد جهانگیری هم به خیر فکر کنم چند سالی است رفته انگلستان من بودم و فرزاد و همین برادر رسایی خودمان که چپ و راست ما را در این سایت نقد سازنده می کند!!!! چه آرزوهایی داشتیم…
  خیلی از مشکلات ما را همین سینا رایانه حل کرد….آنهم در سالهایی که سی دی ویندوز 98 حکم کیمیا داشت.
  البته فکر کنم اولین شرکت کامپیوتری سینا رایانه نبود…اگر چه یادم نیست..در هر حال ممنون
  گزارشی اگر از بزرگان اردکانی بازار که سابقه شان از همه بیشتر است هم تهییه کنید خوب است…به گردن پدرانمان حق دارند

  • اسلام رسايي نسب گفت:

   برادر مرادی ، از من میشنوی با این آدما نپر! آخر عاقبت خوشی نداره…
   بازم نقد: جوری نوشتی ذهنیت پیش میاد شرکت و شراکتی بوده …فقط همون قسمت آرزوهاش رو با هم شریک بودیم. هر کسی یه جوری و فکر کنم هیچ کدوم هم به ثمر ننشست

  • ناشناس گفت:

   مخصوصا رایت سی دی های تبلیغاتی :):)

پربازديد