تاریخ درج خبر : 1393/01/26
کد خبر : ۲۵۳۵۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

یک هم استانی فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان شد

سایت استان: فرمانده مرزبانی استان “سیستان و بلوچستان ” منصوب شد .

سردار “رهام بخش حبیبی ” از فرزندان شایسته شهرستان “باشت ” استان “کهگیلویه و بویراحمد” به عنوان فرمانده مرزبانی استان “سیستان و بلوچستان ” منصوب شد.

سردار حبیبی پیش از این در مسئولیت های رئیس بازرسی مرزبانی کشور ، فرمانده نیروی انتظامی منطقه ویژه عسلویه ، معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی بوشهر ، رئیس یگان ویژه نیروی انتظامی بوشهر و …. انجام وظیفه نموده است .

گفتنی است در ۱۷ فروردین ماه جاری فرمانده پلیس کشور از عزل فرمانده یگان سربازان و فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: فرمانده یگان مسئول سربازان عزل و به دادسرای نظامی معرفی شده و فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان نیز تغییر کرد. ضمن این که مدیریت ها نیز در این استان را تغییر دادیم. البته بخشی از این حادثه مربوط به بی انضباطی بود که در فیلم منتشر شده نیز نشان داده شد این موضع به غرور انسان آسیب می زند. تا پایان سال سفری را به استان سیستان و بلوچستان خواهم داشت تا مسایل را پیگیری و اوضاع را ساماندهی کنم.

منبع:بویرنیوز

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • درجواب حسن گفت:

    چون برابرخی نون وآب داره وباید سربازان ومرزبانان تاوانش رابدن مگر نمیشه مثل دیوار چین یه دیوار بتون آرمه ای ساخت وازآن حفاظت کرد

  • حسن گفت:

    سردارهر یک از نیروهای مسلح ایران که به شهادت ویا اسارت میافتند دل من ودیگر هم وطنهایمان به درد میاید چند سوال چرا انسداد مرز که سالها پیش صحبت وبحثش بود انجام نمیگیرد ؟چرا نیروهای مرزبانی در چادر به حفاظت از مرز مشغول هستند مگر امر حفاظت پیک نیک رفتن است ؟چرا با دوربین ویا با گشت هوایی کنترل امد وشد انجام نمیگیرد ؟ چرا گذر گاهای مرزی که مورد استفاده اشرار قرار میگیرد منهدم ویا بمب باران نمیشود تا کمی اشرار محترم به زحمت بیفتند برای بازگشای ان چرا از بچه سوله هایی که در زمان جنگ در منطقه بود به جای چادر مورد استفاده قرار نمیگیرد که هم قابل استتار است وهم در صورت غافل گیر شدن می شود از خود دفاع کرد چرا جان انسان در ایران بی ارزش است ؟؟؟؟

پربازديد