تاریخ درج خبر : 1393/01/26
کد خبر : ۲۵۳۶۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -

فعالیتهای دانشگاه پیام نور استان در سال جدید گسترش می یابد/ انتقاد شدید نجیب زاده از حوزه فرهنگی دانشگاه

سایت استان: فعالیتهای رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان در سال جدید وارد فاز جدیدی شده است.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان، دکتر نجیب زاده در سال جدید برای عملیات کلنگ زنی پروژه فرهنگی مذهبی دانشگاه پیام نوراستان کهگیلویه وبویراحمد به دهدشت سفر کرد.

در مراسم نمادین کلنگ زنی و عملیات اجرایی پروژه فرهنگی مذهبی دانشگاه پیام نوراستان کهگیلویه وبویراحمد در دهدشت با حضور دکتر نجیب زاده و امام جمعه دهدشت حجه الاسلام والمسلمین سید حسینی آغاز شد.

IMG_6234

در این مراسم دکتر نجیب زاده با تاکید بر اینکه برای ارتقا کیفی دانشگاه، ضرورت فراهم آوردن زیر ساختها باید به جد در دستور کار قرار گیرد،یادآور شد: این پروژه اعتباری بالغ بر 3میلیارد و300 میلیون ریال اختصاص یافته که قرار است در یک بازه زمانی یکساله توسط پیمانکار جهت بهره برداری تحویل دانشگاه داده شود.

در این مراسم امام جمعه شهر دهدشت ضمن تشکر از مدیریت دانشگاه پیام نور وفراهم آوردن زمینه های لازم برا ی تحصیل فرزندان منطقه را بسیار مهم دانست و براین امر تاکید کرد.

همچنین دکتر نجیب زاده روسای واحدهای پیام نور را به دهدشت کشاند و جلسه روسای واحدها را در این شهر برگزار کرد.

جلسه هیات رئیسه و روسای مراکز و واحدهای پیام نور استان کهگیلویه وبویر احمد ساعت 10 صبح 24 فروردین در دانشگاه پیام نور دهدشت تشکیل شد.

دکتر نجیب زاده ضمن بررسی مشکلات مراکز و واحدها، دستور رسیدگی و حل مشکلات و مطالبات دانشجویان را صادر کرد.

نجیب زاده در بخش دیگری از سخنان خود ضمن انتقاد شدید از حوزه های فرهنگی دانشگاه، اعلام کرد: مدیرانی که هنوز تصمیم دارند بر شیوه های سنتی و غلط قبلی مدیریت کنند، نمی توانند مطالبات به حق دانشجویان و دانشگاه را درک کنند،لذا ادامه کار به این شیوه دلپسند نبوده و بهتر است نیروهای توانمند و خلاق برای این کار وارد عمل شوند.

IMG_6247

به نظر می رسد با تغییر مدیریت دانشگاه پیام نور و آمدن دکتر نجیب زاده خون تازه ای در رگ های این دانشگاه تزریق شده است. پی گیری برای حل مشکلات واحدهای دانشگاهی شهرستانهای استان و همچنین تسریع در حل مشکلات پیش روی دانشجویان و اساتید از برنامه های اصلی رئیس جدید دانشگاه پیام نور استان است.

تشکیل جلسه روسای واحدها در دهدشت بیانگر این موضوع است که رئیس جدید اهتمام جدی برای رفع مشکلات واحدهای شهرستانی داشته و همچنان این موضوع را در دستور کار دارد.

تکمبل پروژه های عمرانی و تعریف پروژه های عمرانی مورد نیاز و توجه ویژه به امور فرهنگی و هنری و تلاش برای برگزاری همایش های ملی و منطقه ای از برنامه های رئیس جدید است که باید منتظر ماند و دید آیا رئیس جوان و کم حاشیه می تواند تحول مطلوب و توسعه کمی و کیفی را در این دانشگاه بوجود بیاورد یا نه.

انتقاد از برنامه های حوزه فرهنگی نشان می دهد که این توجه ویژه به فرهنگ و برنامه های فرهنگی، جایگاه ویژه ای در برنامه های ریئیس جدید این دانشگاه دارد.

بدون شک همراهی و همیاری استاندار و نمایندگان با دکتر نجیب زاده، در راه رسیدن این مرکز علمی و آموزشی مهم استانی به اهداف تعریف شده و برنامه های ارائه شده گام مهمی است که تحقق آن دور از ذهن نیست.

گزارش تصویری از اولین سفر شهرستانی دکتر نجیب زاده در سال جدید:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد