تاریخ درج خبر : 1393/01/26
کد خبر : ۲۵۳۸۳۴
+ تغییر اندازه نوشته -

دیودیده: هرگونه افزایش قیمت تا اطلاع ثانوی ممنوع است

سایت استان: جلسه کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی استان با حضور کلیه اعضا در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تشکیل گردید.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده در این جلسه گفت: هرگونه افزایش قیمت تا اطلاع ثانوی در استان ممنوع خواهد بود.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه باید اتاق های اصناف تمامی شهرستان ها آمادگی لازم را برای اجرای مطلوب فاز دوم هدفمندی یارانه ها را داشته باشند افزود: کمیته های مختلف باید تشکیل و روند کار را تسریع بخشند.

دیودیده اظهار داشت: رصد موجودی انبارها و سردخانه ها استان بصورت مستمر انجام و تمهیدات لازم در جهت ذخیره سازی های مورد نیاز انجام گیرد.

وی افزود: اتاق های اصناف آسیب شناسی های لازم را در جهت به حداقل رساندن مسائل و مشکلات بازار در راستای اجرای مناسب سیاست های دولت در مرحله دوم هدفمندی یارانه ها انجام دهند.

رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری انتخابات اتاق های اصناف استان در اواخر اردیبهشت سالجاری قرار گرفتن افراد کارآمد و باتجربه در راس کار را عاملی مهم در بهبود و تعالی شرایط بازار استان دانست.

در ادامه مواردی همچون تسریع در انتقال صنایع آلاینده، نمایشگاه های خودرو، وضعیت توزیع سیلندر گاز در سطح استان بررسی و تصمیم گیری لازم صورت گرفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد