تاریخ درج خبر : 1393/01/27
کد خبر : ۲۵۴۱۴۲
+ تغییر اندازه نوشته -

بیش از 1000 نفر در سازمان تعزیرات حکومتی استخدام می شوند/ متخلفان از کار معلق شده اند

سایت استان: رئیس سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: با توجه به کمبود نیرو در سازمان، به دنبال کسب مجوز استخدام 1000 نفری هستیم تا بتوانیم این کمبودها را در سازمان برطرف کنیم.

به گزارش سایت استان، دکتر علی مژدهی پور که چندی پیش به دهدشت سفر کرده بود در حاشیه بازدیدهای نوروزی خود به سوالات خبرنگار ما پاسخ گفت.

DSC01260

مژدهی پور در خصوص میزان پرونده های تخلفات نوروز امسال گفت: تعداد پرونده های ورودی بازار عید امسال نسبت به سال گذشته کاهش داشته است. در سال 93 تعداد پرونده های وارده 45491 فقره و مختومه 41577 فقره بوده  که نسبت به سال قبل  40 درصد پرونده های وارده و 39 درصد پرونده های مختومه کاهش داشته است.

وی افزود: با توجه به اینکه بازرسی از وظایف سازمانهای صنعت معدن و تجارت است، بازرسان در خصوص تخلفات صنفی از مامورین این سازمانها و اصناف بودند. تعداد شعب سیار سازمان تعزیرات حکومتی که در سطح بازار حضور داشته اند اعم از ثابت و سیار 385 شعبه بوده است.

مزدهی پور در پاسخ به سوالی درخصوص انصراف خود و همکارانش از دریافت یارانه به خبرنگار ما گفت: من از دریافت یارانه انصراف داده ام ولی از تعداد کارکنان و مدیران سازمان که انصراف داده اند اطلاعی ندارم. البته به تعدادی از کارکنان سازمان تعزیرات در حد معاونین و مدیران و روسای شعب یارانه تعلق نمی گیرد.

وی مهمترین رویکرد سازمان در سال 93 کمک به بهبود فضای کسب و کار و آرامش بر بازار عنوان کرد.

این مقام مسئول با اشاره به نام گذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری گفت: برخورد با تخلفات اقتصادی و حمایت از تولید ملی و مبارزه با قاچاق کالا با تلاش مضاعف و بالا بردن بهره وری و راندمان کاری کارکنان و مدیران سازمان، برنامه هایی است سازمان تعزیرات حکومتی در راستای تحقق این شعار انجام خواهد داد.

مژدهی پور گریزی به کمبود نیرو در سازمان متبوع خود زد و بیان داشت: در سازمان تعزیرات حکومتی با کمبود نیرو مواجه هستیم و در خصوص استخدام در سازمان تعزیرات حکومتی، درخواست مجوز بکارگیری قریب 1000 نفر در سازمان، به معاونت محترم ریاست جمهوری داده شده و منتظر موافقت هستیم و در صورت تایید اقدام خواهد شد.

وی درباره اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها اظهار داشت: با توجه به تجربه مرحله اول هدفمندی و پیش بینی سناریو های مختلف در سازمان بر مقابله با بی نظمی و تخلفات در بازار و استفاده از همه ظرفیتهای سازمانی و هماهنگی و همکاری با سایر دستگاهها، انشاالله مرحله دوم با موفقیت انجام خواهد شد. علت این امر هم فضای آرامش حاکم بر بازار با توجه به تامین کالاهای مورد نیاز مردم در ایام پایانی سال است.

       دکتر مژدهی پور خاطرنشان ساخت: با اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها و افزایش حامل های انرژی قیمت ها توسط دستگاههای متولی تعیین قیمت و محاسبه و اعلام می شود و متناسب با افزایش حامل های انرژی، قیمت دیگر کالاها نیز متاثر از بالا رفتن قیمت بنزین افزایش می یابند ولی شیب افزایش قیمتها ملایم و تاثیر افزایش قیمت حامل های انرژی بالا نیست و سازمانهای متولی کنترل بر بازار از جمله تعزیرات حکومتی با هر گونه افزایش غیرقانونی به شدت برخورد می کند. در این راه همکاری مردم شریف ایران در اعلام تخلفات می تواند بسیار موثر و کارساز باشد.

وی تعامل سازمان تعزیرات حکومتی با سایر سازمانها و وزارتخانه های متولی کنترل و نظارت بر بازار را خوب و مثبت ارزیابی کرد.

رئیس سازمان تعزیرات حکمتی کشور در خصوص تخلفات انجام گرفته در این سازمان گفت: افرادی که در تعزیرات حکومتی استان تهران دستگیر شده اند مجموعاً 12 نفر هستند که دو نفر معاونین مدیرکل تهران و بقیه کارمند و رئیس شعبه بودند که از مدتها قبل با کار کارشناسی و تحقیقات محسوس و غیرمحسوس شناسایی و دستگیر شده اند که در حال حاظر به غیر از سه نفر،  مابقی با پذیرش قرار تامین صادره آزاد هستند. البته هر کدام به مدت سه ماه توسط رئیس سازمان از کار معلق شده اند.

مژدهی پور پاسخ به سوالات سیاسی و استانی خبرنگار ما را به زمان دیگری موکول کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • حسین بابا گفت:

  مژدهی فقط سی حبیب و فرهاد کارایکنه،،…………………..

 • صادق گفت:

  من یکی از هم استانیهای شما دراستان خوزستانم تازمانی که نیروهای شاخصی چون دکترمژدهی را داریم وقدرشونمیدونیم بایداستان ما دررتبه اول بیکاری ومحرومیت باشه دوستان مگه مابرای رشدنیروهای بومی چه کرده ایم …. مگرنه امثال مژدهی.عدل هاشمی.دکترپرویزیان(مدیرعامل بانک پارسیان)تقوی(مدیرعامل بانک سپه).دکترملک حسینی وصدهانیروی کارامدوخبره باتلاش وپشتکارشخصی به این جاهارسیدن مگرنه وقتی دکترمژدهی کاندیدا ی مجلس میشود افرادبیسوادی که هیچ کاراجرایی درکارنامه خودندارند نمایندگان ماهامیشوندتازه ماانتظار داریم شق القمرکنند ….تاکی مابایدچوب فقرفکری وفرهنگی خودمونوبخوریم .بی انصاف نباشیم .تخریب نکنیم هرکس ازبچه های منطقه ده نفررااستخدام کنه مشکل ماحل میشه این نشان ازتعصبی است که به منطقه شون دارن وگرنه وظیفشون نیست…..

 • کارمند غیربومی گفت:

  خیلی قدر نشناس هستید دکترمژدهی بیشتر از همه مسولان کشوری و استانی برای شما زحمت می کشه لطفا مزد زحمات ایشان را با ناسپاسی ندهید با تشکر از همه لرهای استان کهگیلویه وبویراحمد

 • گلی گفت:

  کاش کهگیلویه ده تا مرد شیردل مثل دکترمژدهی داشت به وجودایشان به عنوان هم استانی افتخارمیکنم .چرافکربه فکرتخریب بزرگان استانمان هستیم؟ تاکی باید غیربومی ها را بر بومی های استان ترجیح بدیم.

 • سوق 10 گفت:

  سلام . تاکی تنگ نظری — تا کی بدبختی و سادگی — کاش شهرستان ما 100مزدهی و عدل هاشمی داشت تا حداقل از هر ایل و تباری چند نفری استخدام می شد .. خونه پدری آباد باشه از هر ایل و تباری باشه مهم نیست … این درد دل یک سید اسماعیلی سوقی است که 20سال به موحد رای داده و چیزی عایدخودش و شهرش نشد وموحد فقط به فکر فامیل درجه یک خود بود اگه لازم بود نام می برم … اما اگرچه درد دل داریم اما خوشحالیم حداقل به بهانه موحد چند نفری از فامیل درجه یک خودش مشغول به کار شدند.. ای کاش سوق چند سردارعدل هاشمی و دکتر مژدهی از سوق هم داشت تا شاید به درد شهر ارام و دوست داشتنی سوق می خورد .. ای کاش هر فامیلی در شهرستان ما یک دکتر مژدهی داشت ….چرا ما به غلط اساتیدی همچون منطقیان – لاهوتی -و…. و موحدو حالا بزرگواری را تخریب می کنیم چرا به فکر رشد بزرگان خود در استان نبودیم ….چرا

 • af گفت:

  عکس ستار هدایت خواه در اولین اجنماع سراسری گروههای خودجوش فرهنگی در قم
  http://rajanews.com/detail.asp?id=187156

 • سوگلی گفت:

  بازهم انتخابات مجلس نزدیک است ومژدهی تبلیغات را شروع کرد. استخدام به شرط .به خدا ماحاضریم

 • عنایت گفت:

  اقای جواد خیلی تابلو هست که شما بویراحمدی نیستید،بعدشم این حس ناسیونالیستی راهم به خود اقای مژدهی بگید نه ماها….الان اقای مژدهی توجهی به ماندارند،اگه نماینده مجلس شد بازم همون روال قبلی رو درپیش میگیره پس خدانکنه بره مجلس،به کسی مثل اقای هاشمی میشه رای داد

 • ghadir گفت:

  مگه بویراحمدنماینده هم داره؟جل الخالق!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • مرادی گفت:

  آقای جواد میشه چند تا از این ” خیلی ها ” ی که ایشان استخدام کرد بجز قوم و خویشان خودش نام ببرید ؟

 • جواد گفت:

  ماباید افتخار به چنین نیروهاهمچون مزدهی بکنبم ما همش از ایل تبار حرف می زنیم اشان از لیکک چرام لنده دهدشت وحوزه مرکزی خیلی استخدام کرد انقدر بی انصافی نکنیم من که این مطلب نوشتم بویراحمدی هستم مثل نمایندهدکه همش ازایل تبارخودش استخدام کرد اقای مزدهی دیدگاش نسبت به نمایندهدکه خودمان بویراحمدها فرستادیم مجلس بهتراست

 • ساداتی گفت:

  اقای ارام اینهای که لیست کردی مگر اشکال دارد ادرسشونو بزنید یای نفرشون که نزدیکتر وفعالتر شمارشو باادرس بنویس ممنون از سایت مردمی

 • ساداتی گفت:

  اقای مدیر سایت مگر تودهدشت خبرنگار شما کیه تا ما برویم اخبار ودردلهایمان رابگیم ادرس وشماره تلفن بدهید تشکر از سایت وزین استان

  • محمود آرام / سردبیر گفت:

   سلام
   خبرنگاران افتخاری ما در دهدشت آقای محسن تباری، مسعود آرام، کیوان سروش مقدم،حمید بهادری و صادق دوپیکر هستند.
   برای انعکاس اخبار می توانید به این افراد مراجعه و یا مطالب خود را به قسمت ارسال مطلب و یا ایمیل سایت بفرستید.
   موفق باشید

 • دهدشتی گفت:

  اگر رسالتت نشر اخبار برای کمک به جامعه بدون توهین است منتشر کن :
  خدا وکیلی سازمان تعزیرات طی این چند سالی که شما ریاست آن را بر عهده داشتی جز خبر تخلف چند کارمندش چه نمودی در کشور داشت ؟
  طی این چند سال گرانی و چند نرخی در استان و کشور چه اقدام حتی کم فایده ای انجام داده اید ؟
  البته خبرهای زیادی هست که شما خیلی از اقوام و فامیل را بدون هیچ ضابطه ای در تهران استخدام کردی و به جز بستگان درجه یک خودت به کسی توجه نداری .
  اگر شما آقای مژدهی را دیدید این سوالها را از او بپرسید تا ابهامات ما بر طرف شود .

 • عنایت گفت:

  اقای مژدهی پور اول که خسته نباشی،دوم اینکه نگاهی به فوق لیسانسهای طایفه های دیگه هم بنداز که بیکار هستند،نه اینکه فقط دیپلمی های خودتونو بذارید سرکار

 • af گفت:

  27مین سالگرد شهادت شهید یزدان پناه
  سخنران:محسن رضایی
  مداح امید جمالفرد
  http://aaletaha.ir/?p=1304

 • رضا گفت:

  ای بابا آقای مژدهی برای تیره وتبار شما علیرغم اینکه دراین چندسال بیش ازدو تاسه هزارنفررااستخدام کرده اید،بخداهزارنفرخیلی کمه ،بابا دوهزارتا بگیر طایفه طیبی وحوزه ثلاث رادرکل کشور انتشاربده،حافظی بیچاره راکم ببرخراسان وبیاتهران،توجاده تلف میشه

پربازديد