تاریخ درج خبر : 1393/01/27
کد خبر : ۲۵۴۱۶۵
+ تغییر اندازه نوشته -

دو انتصاب جدید در شرکت توزیع نیروی برق استان

سایت استان: مدیران جدید روابط عمومی وامور اداری شرکت توزیع نیروی برق استان منصوب شدند.

به گزارش سایت استان، با حکم مهندس کریمی مدیرعامل این شرکت، “هوشنگ بهرامی” به عنوان مدیر روابط عمومی و “سید عبدالله شمس” به عنوان مدیر امور مالی شرکت توزیع نیروی برق استان منصوب و معرفی شدند.

BSH

مدیر دفتر حسابرسی به مدت سه سال، رئیس گروه حسابرسی و بازرسی دفتر هیئت مدیره به مدت سه سال و مشاور جوان مدیرعامل به مدت بیش از دو سال از جمله سوابق خدمتی هوشنگ بهرامی در شرکت برق استان است.

سید عبدالله شمس نیز پیش از این مسئولیتهایی نظیرعامل ذیحساب سازمان بهره وری انرژی ایران (سابا)، رئیس اداره هماهنگی و نظارت بر حسابهای شرکت برق و رئیس اداره کنترل اسناد شرکت برق را به مدت سه سال در سوابق خدمتی خود دارد.

سایت استان این انتصاب را به آقایان بهرامی و شمس تبریک گفته و برای این دو عزیز آرزوی توفیق دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محمدرضا هرمزفرد گفت:

  جناب مهندس هوشنگ بهرامی انتصاب به حق جناب عالی به مدیر مالی که نشان از شایستگی شما دارد را تبریک عرض مینمایم امید به موفقیت های روزافزون و آرزوی توفیق و سلامتی را از خداوند منان برای شما مینمایم و تشکر از مدیر عامل شایسته شرکت توزیع نیروی برق استان و حسن نیت ایشان نسبت به بچه های استان

 • سعیدبخشوده گفت:

  با سلام ودرود بر مهندس بهرامی و تبریک به خاطر این موفقیت.ارزو دارم که در راه خدمت به خلق الله موید باشید

 • اردوان زینی سوق گفت:

  هوشنگ بهرامی عزیز تبریک کمترین پاسخ به شایستگیهای شما میباشد

 • مارال گفت:

  سپاس که تیترو درست کردید

 • همکارگچسارانی گفت:

  آرزوی موفقیت برای هردو همکاران اما به نظر میرسید با توجه به اینکه اقای شمس نزدیکترین نیروی به تاجگردون در شرکت برق می باشند خیلی زودتر به عنوان یکی از مدیران ارشد شرکت برق ارتقا ء می یافت.

 • برادران گرامی جناب آقایان هوشنگ بهرامی و سیدعبداله شمس
  انتصاب شایسته شما عزیزان به ترتیب عنوان مدیر روابط عمومی و مدیر امور مالی شرکت توزیع نیروی برق استان را صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال موفقیت روز افزون شما را خواستارم. امید است همسو و همنوا با شموخ همت و رسوخ درایت در جهت گیری صحیح و درک درست نیازهای حوزه کاری به شکل موثر، در راستای تنظیم تعامل سازمان با مردم، اثرات مطلوبی گذارده و به اهداف متعالی دست یابید. ضمنا از خدمات صادقانه برادران ارجمند جناب آقایان بهادرکریمی و غلامحسین آموزگاری مدیران سابق حوزه های مربوط قدردانی نمود و دوام توفیقات الهی را برای آنان خواستارم.

 • مارال گفت:

  شرک یا شرکت؟؟؟؟
  مبارکه

پربازديد