تاریخ درج خبر : 1392/03/11
کد خبر : ۲۵۴۸۸
+ تغییر اندازه نوشته -

افتتاح ستاد انتخاباتی سید شرف الدین ملک حسینی در یاسوج/ تصویری

سایت استان:  ستاد انتخاباتی حجت الاسلام و المسلمین سید ˈشرف الدین ملک حسینیˈ نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و کاندیدای میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری روز جمعه در یاسوج مرکز این استان آغاز بکار کرد.
رییس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام و المسلمین ملک حسینی در یاسوج گفت: اصل مهم در انتخابات حضور حماسی، هوشمندانه و آگاهانه مردم در صحنه است.

010

حجت الاسلام سید ˈعلی صالح موسوی اعظمˈ با بیان اینکه دشمن مصمم تر و با برنامه تر از گذشته در اندیشه کمرنگ جلوه دادن حضور پرشور مردم در انتخابات است، افزود: ملت بابصیرت و هوشیار ایران همچون همیشه با موقعیت شناسی و رصد توطئه های استکبار جهانی به دنبال مشارکت در این صحنه مهم سیاسی و خنثی سازی ترفندهای شوم دشمنان هستند.

وی با اشاره به نقش و جایگاه ارزنده مجلس خبرگان رهبری در نظام مقدس جمهوری اسلامی، بیان کرد: مجلس خبرگان رهبری یکی از موثرترین و مترقی ترین نهادها در کشور بوده و به عنوان پشتوانه اصلی نظام و انقلاب محسوب می شود.

موسوی اعظم با تاکید بر اینکه ولایت فقیه به عنوان رکن اصلی انقلاب همواره محور وحدت و یکپارچگی بین مسوولان، احزاب، گروه ها و قشرهای مختلف مردم است، اظهار کرد: ملت ایران در طول سال‏ های پس از پیروزی انقلاب و با پشتوانه و رهنمودهای مدبرانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری به پیشرفت های چشمگیری در حوزه های مختلف دست یافته اند.

وی حجت الاسلام و المسلمین سید ˈشرف الدین ملک حسینیˈ را از فقها و شخصیت های برجسته دینی و حوزوی دانست و عنوان کرد: بخش عمده ای از شاخص ها و صفات کاندیدای اصلح در وجود ایشان متجلی است.

حجت الاسلام و المسلمین سید ˈشرف الدین ملک حسینیˈ فرزند مرحوم آیت الله سید ˈکرامت الله ملک حسینیˈ نماینده سابق ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری است که اسفند 91 در حکمی از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان نماینده ولی فقیه در این استان منصوب شد.

انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری 24 خرداد امسال همزمان با انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در کهگیلویه و بویراحمد برگزار خواهد شد.

گزارش تصویری از این مراسم:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد