تاریخ درج خبر : 1393/01/28
کد خبر : ۲۵۵۳۴۱
+ تغییر اندازه نوشته -

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان از شهرستانهای کهگیلویه و چرام

سایت استان: کیوان سروش مقدم

مدیرکل ورزش وجوانان استان کهگیلویه و بویراحمد نخستین بازدید خود را در سال جدید از شهرستانهای کهگیلویه و چرام آغاز کرد.

DSCF7356

وی در این سفر از شهرهای قلعه رئیسی ،دیشموک ،سوق ،چنگلوا ،سرفاریاب ،چرام ودهدشت، بازدید بعمل آورد واز نزدیک مسائل ومشکلات ورزشی این شهرها را از نزدیک بررسی کرد.

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه ،بهمئی ،چرام ولنده در روز دوم ،مدیرکل ورزش استان را در بازدید از شهرستان چرام وبخش سرفاریاب همراهی کرد.

بزرگواری در جمع هیئت های ورزشی چرام بابیان اینکه ماباید از فرصت ها به خوبی استفاده کنیم اظهار داشت: حضور آقای ایزدپور در رأس ورزش برای ورزشکاران استان یک فرصت خوبی حاصل شده است وما باید نهایت استفاده را از آن ببریم.

نماینده کهگیلویه وچرام گفت: با همفکری استاندار محترم ونمایندگان استان به این نتیجه رسیدیم که آقای ایزدپور با توجه به تجربیات ودانش های مدیریتی که دارند وبا توجه به سوابق ونفوذ ایشان در مرکز می تواند نسبت به یک بومی در رأس اداره کل ورزش وجوانان بهتر عمل کند وما ایشان را با تمام توان حمایت خواهیم کرد.

مدیرکل ورزش وجوانان نیز در این جلسه در ابتدا از حاج آقا بزرگواری تقدیرنموده واظهار داشت: در مدت این دو ماه که من بوده ام حاج آقا بزرگواری بهتر از خودم به شما عنایت دارند وروزانه با هم در ارتباطیم که مشکلات شما را حل فصل نمائیم.

ایزدپور بابیان اینکه مهمترین اولویت من تقسیم عادلانه است ،افزود:آنچه که شما احساس می کنید من به شما میدهم ،ولی انتظار دارم که انتقاد سازنده کنید.

وی گفت: آنچه که از دستم براید صادقانه می گویم می توانم ، وآنچه که نمی توانم صادقانه می گویم نمی توانم.

مدیرکل ورزش با ابراز به اینکه ،زمینه ورزش ،زمینه عشق است وحرمت هیچ کس را خرد نخواهم کرد، اضافه کرد:دید بد بینانه را بزارید کنار وخوشبینانه نگاه کنید.

ایزدپورگفت: تما م بدهی های گذشته را صفر خواهم کرد وبه خود ادارات پول داده ایم و تمام هیئت های استانی تا پنج شنبه پول خواهند گرفت.

وی با بیان اینکه ورزش جای سوختن وساختن است افزود : مدیری که نمی تواند در خدمت به این ورزشکاران باشد عوض میکنم ومی توانم در هر ماه مدیران ضعیف را عوض کنم.
مدیرکل ورزش استان اضافه کرد:امروز تعیین مدیران در رأس ادارات اولین کار برای دولت تدبیر وامید، دلخوشی برای مردم می باشد.

خاطرنشان می شود در این سفر ضمن برطرف نمودن پاره ای از مشکلات عدیده هیئت های ورزشی شهرستانهای چرام وکهگیلویه ،تجهیز خوابگاه دهدشت، کلنگ زنی خوابگاه ومهمانسرای ورزشی چرام در اولویت عمرانی ،واگذاری یک خودروی سواری پراید به بخش سرفاریاب ،واگذاری دومینی بوس به شهرستانهای چرام وکهگیلویه واضافه کردن دو نیرو در امور ورزشی وفرهنگی به اداره ورزش وجوانان چرام از مهمترین مصوبات این سفر بود.

گزارش تصویری از این سفر:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد