تاریخ درج خبر : 1392/03/12
کد خبر : ۲۵۷۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

استقبال معنا دار مردم بویراحمد از محسن رضایی/عکس

سایت استان: محمود آرام

مردم استان کهگیلویه و بویراحمد استقبال معنا داری از محسن رضایی نامزد یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری بعمل آوردند.

به گزارش خبرنگار سایت استان، رضایی در سفر یک روزه به استان کهگیلویه و بویراحمد در مصلی شهر یاسوج با استقبال شدید مردم این شهر مواجه شد به طوری که بسیاری از مردم بیرون از مصلی بزرگ امام خمینی(ره) به سخنان وی گوش می دادند.

این استقبال جواب محکم و دندان شکنی به توهین کنندگان به عشایر بود که در روزهای گذشته این قوم را به تمسخر گرفته بودند.

81

 محسن رضایی نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جمع مردم یاسوج در مصلای امام خمینی(ره) این شهر با گرامیداشت یاد و خاطره آیت‌الله ملک‌حسینی ادامه داد: عشایر در خلق حماسه‌ها همواره جلوتر از دیگران بوده‌اند. مهدی باکری از عشایر آذربایجان، شوشتری از عشایر خراسان و بروجردی از فرزندان عشایر لر بوده‌اند و امروز کسی حق ندارد به عشایر توهین کند.

رضایی با انتقاد از مطلبی که علیه او در برخی سایت‌ها آمده بود، اظهار کرد: این دست‌ها منجر به فتح خرمشهر و رفع حصر آبادان شدند و به همین خاطر توهین به خود را می‌پذیریم اما توهین به یک قوم بزرگ و عشایر که به فرموده امام “ذخایر انقلابند” را نمی‌پذیرم.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری  افزود: در دولت خودم به این جریان‌های اتوبوسی که عده‌ای در رفت و آمد بودند، پایان می‌دهم و شاخص من نیز اعتقاد به نظام و رهبری و توانمندی  و کارآمدی فرد می باشد واصلاً اهمیتی ندارد که از چه گروهی باشد.

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: ما در این کشور همه چیز داریم و از نظر منابع و معادن کمبودی احساس نمی‌شود و حتی از چین و کره در منابع و معادن جلوتر هستیم. در صورت اعتماد مردم، از مدیریت گلوله‌های برفی استفاده می‌کنم. در هشت سال دفاع مقدس جوانان گمنامی را تبدیل به اسطوره کردیم که بهمنی بزرگ را تشکیل دادند و ارتش بعثی را نابود کردند. برخی روی جوانان حساب باز نمی‌کنند اما روش مدیریت من این است که آدم‌های گمنام را پیدا کرده و سپس آن‌ها را تبدیل به قهرمانان ملی می‌کنم.

رضایی با اشاره به اینکه “خودم را برای چنین کاری آماده کرده‌ام و نیامده‌ام که عده‌ای بروند و من جای آنها بنشینم”، اظهار کرد: برای پی‌ریزی یک قرارگاه اقتصادی آمده‌ام که با کمک همه مردم و اقشار مختلف یک شگفتی دیگر ایجاد کنیم. در آستانه انتخاباتی بزرگ قرار داریم که باید در آن حماسه سیاسی برای نیل به حماسه اقتصادی مد‌نظر رهبر معظم انقلاب رقم بخورد.

وی با بیان اینکه “دنبال ایران بزرگ اسلامی هستیم و با فکر، تواضع، اخلاق و فداکاری می‌توانیم تحریم‌ها را از سر راه برداریم و حماسه اقتصادی رقم بزنیم”، خاطرنشان کرد: باید اجازه دهیم ملت ایران یک عظمت دیگر ایجاد کند. درست است که دچار تحریم اقتصادی، مشکلات گرانی و بیکاری هستیم اما در ۲۴ خرداد میلاد حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز دست به دست هم با رمز یا ابوالفضل گام بزرگی در اقتصاد کشور خواهیم برداشت. در محاصره اقتصادی دشمن علیه مردم و جمهوری اسلامی ایران ملت ما را بیدار و هوشیار کرد و شاهد خواهیم بود که در سالهای آینده چنان حماسه‌های اقتصادی ایجاد کنیم که چشم آمریکا و دنیا را به تعجب وا دارد.

رضایی با بیان اینکه “زمین‌های فراوان، آبهای زیاد، نیروی انسانی فراوان، دانشگاه، نفت و گاز داریم و مسأله ما جهاد اقتصادی است و امکانات ما از چین بیشتر است”، افزود: مدیریت من فرق می‌کند؛ منابع زیاد و ثروت‌های خدادادی و فضای خوب داریم و آنها را دوباره راه خواهیم انداخت و کارخانه‌ها را فعال می‌کنیم. مرد و حرفش؛ کسی که حرف می‌زند و عمل نمی‌کند مرد نیست. مردم زینت مجالس دولتمردان نیستند.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در پایان بر لزوم توجه بیشتر به بخش کشاورزی و دامداری تاکید کرد و گفت: با دادن یارانه سبز، دامداری و کشاورزی را متحول خواهیم کرد.

گزارش تصویری خبرنگار سایت استان از این مراسم:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • رضا گفت:

  ناجی اقوام مختلف….شیراوژن جنوب آمد.
  مردی از قوم فراموش شده ی پرافتخاروباعزت واسالت لر.
  ما همه با هم برادریم…………….
  حزب مستقل فقط دکتر محسن رضایی گوربابای چپ وراست.

 • علی گفت:

  مردم یاسوج محسن را به خاطر جبهه وجنگ دوست دارند وتوهین به او را اصلا تحمل نمیکنند وهمگی به او رای میدهند

 • محمدعلی اسکندری گفت:

  حق به حق دار می رسه آقا محسن 25ساله
  سردار سر لشکر دیروز پیروزی جنگ تحمیلی
  امروز اقتصاددان کشور
  فردا ایران بهتر

 • رحمان گفت:

  چرا می نویسی استقبال معنا دار؟محبوبیت که شاخ و دم نداره

پربازديد